Як звести перегородки.

Якщо ви вирішили зробити перепланування приміщення, то обов'язково виникне необхідність у створенні перегородок. Внутрішні перегородки можна легко звести своїми руками, потрібно лише вміти правильно виконувати примикання кладки до інших конструкцій приміщення.
Інструкція
1
Для створення несучих стін можна застосувати так звані гладкі перегородкові блоки. Якщо несуча стіна виконана з пустотілих цеглин, які мають вертикальні щілини, то анкерная зв'язок може бути закріплена в ній за допомогою ін'єкційних дюбелів. Ці дюбелі представляють собою пластикову сітчасту гільзу. Вставляється вона в отвір, який заздалегідь просверливается в цеглі. На завершення проводиться заповнення розчином або ж іншим твердеющим складом.
2
Для влаштування перегородок часто використовують силікатні блоки. У них є паз і гребінь. З'єднуються вони один з одним тонким шаром розчину. Щоб з'єднати їх з несучою стіною, необхідно застосувати відповідні анкери.
3
Також можна звести перегородку з поробетона гладких блоків, плит і цілих стінових елементів. Поєднання цих матеріалів з несучою стіною виконується за допомогою анкерів. Воно має бути виконано встик. Особливу увагу варто приділити з'єднувальним і деформаційних швах, які є у стін і стелі. Їх потрібно заповнити монтажною піною.
4
Також добре підходить для цієї мети мінеральна вата, склотканина або стрічка з пінополістиролу. Перегородчасті блоки потрібно ставити безпосередньо на чорний підлогу. Попередньо нанесіть на нього шар розчину.
5
У підсумку, перегородка буде в нижній частині контактувати з укладається на чорний підлогу ізоляцією. Між перегородкою і підставою необхідно залишити деформаційні шви. З'єднувальний шов, який є між перегородкою і несучою стіною, можна заповнити смугою зі склотканини. Після цього проводиться забивання тонким шаром шпаклівки.
6
Також варто звернути увагу на з'єднувальний шов, який є між перегородкою і стелею. Для його забивання знадобиться смуга пінополістиролу, а також монтажна піна. Роботу необхідно виконувати акуратно.