Як зберегти м'ясо свіжим.

М'ясо являє собою сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів, тому і псується цей продукт досить швидко. Але при дотриманні певних умов м'ясо можна зберегти свіжим деякий час.
Інструкція
1
Відмийте свіжокуплений шматок м'яса від бруду, крові і сукровиця в прохолодній проточній воді. Майте на увазі, що відокремлене від кісток м'ясо зберігається довше. Просушіть його в темному добре вентильованому приміщенні. Потім натріть лимонним соком, оцтом, розчином кухонної солі або саліцилової кислоти з розрахунку 1 ч. Ложка на півлітра води.
2
Загорніть м'ясо в змочену оцтом тканину і помістіть на холод. Як тільки тканину почне висихати, змочуйте її знову. Не забудьте перед приготуванням ретельно промити м'ясо холодною водою.
3
Залийте свіжі шматки м'яса теплим яловичим жиром, сироваткою, кисляком або кип'яченим молоком. За таких умов зберігання м'ясо залишиться свіжим до 5 днів. Парне м'ясо наріжте шматками, висушіть насухо, обмажте розтопленим баранячим або свинячим жиром, загорніть у пергаментний папір і помістіть в льох або підвал. Таким способом м'ясо можна зберегти 3 - 4 дні.
4
Обкладете шматки м'яса полином, кропивою, листям черемхи або горіха і помістіть його в підвал. Можна закопати його в ящику на півметра в землю, накривши кришку просоченої оцтом тканиною. Також м'ясо можна пересипати порошком з березових вугілля, товчених квіток і листя пижма, гірчицею, лавровим листом, часточками часнику. Щоб зберегти м'ясо протягом тижня, обсипте його натертим хріном і помістіть в щільно закриту ємність.
5
Відваріть м'ясо в сильно підсоленій воді протягом 10 хвилин, остудіть і залиште в добре провітреному приміщенні. У спекотну погоду на наступний день проваріть м'ясо ще хвилину. Або злегка обсмажте шматок з двох сторін, покладіть його в марлю і підвісьте на холоді.
6
Заморозьте свіже м'ясо для більш тривалого зберігання. Поріжте на порційні шматки, укладіть в пакети для заморозки продуктів і помістіть в морозильну камеру. Термін зберігання замороженого при -20 ° С м'яса до року. Забороняється заморожувати м'ясо повторно, так як воно втрачає всі цінні речовини. Размораживайте м'ясо в холодильнику при температурі близько 0 ° С.