Як навчити собаку.

Багатьом господарям тільки здається, що це вони керують своїми вихованцями. А насправді нерідко саме собаки управляють людьми. Основна мета навчання пса - не дати йому перетворитися на маніпулятора.
Вам знадобиться
  • Перш за все - любов, довіру і терпіння.
Інструкція
1
Є думка, що господар - ватажок, який повинен вести за собою зграю, тому собаці не можна проходити в двері першої. Насправді ви як "вожак" повинні управляти "зграєю", і тому не має значення, коли собака проходить у двері: головне, щоб вона почала рух тільки після вашого дозволу.
2
Продовжуйте бути "ватажком", що вибирають найкомфортніше місце. Можна пускати пса полежати на вашому ліжку, але знову ж тільки з вашого дозволу. Ваша привілей - схвалювати або проганяти.
3
Перед тим, як поставити собаці миску з їжею, зробіть так, щоб вона виконала якусь вашу команду. Це зміцнить ваш авторитет "вожака".
Зверніть увагу
Кожна невиконана команда - серйозний удар по вашому авторитету, тому варто повторювати накази і домагатися їх виконання.
Корисна порада
Пес вказує на миску, якщо зголоднів, або приносить поводок, коли хоче гуляти. Така ініціатива - ознака того, що собака віддає команду вам. Похваліть улюбленця за ініціативу, але не поспішайте виконувати його "наказ".
Німецька вівчарка - одна з найпопулярніших порід, яку вибирають любителі собак у всьому світі. Це розумні, слухняні, яких навчають собаки, ідеально пристосовані для життя поруч з людиною, вони прекрасні охоронці та друзі. Якщо ви вирішили завести собі німецьку вівчарку , не пошкодувавши час на її виховання і дресирування, ви зможете виростити прекрасного захисника і самого відданого товариша.
Інструкція
1
Щоб навчання німецької вівчарки - дресирування, проходила з великою радістю і бажанням, вона повинна бути для цуценяти цікавим і приємним заняттям. Щоб було так, придбання нових навичок повинно підкріплюватися отриманням ласощів - сиру, печива, а самі заняття ви повинні проводити з хорошим настроєм і великим терпінням. Починати навчання можна тільки після того, як щеня почав відгукуватися на свою кличку.
2
Найпершою командою для нього стане «До мене». Щеня повинен знати, що підходячи до господаря, він отримає тільки приємні відчуття - його приголублять або дадуть чогось смачне. Говоріть команду, коли кличете до миски під час годування або кличте його, тримаючи в руці ласощі. Ніколи за виконанням цієї команди не має слідувати покарання. Якщо він, наприклад, бігає навколо вас і не реагує на команду, то після того, як він все-таки виконає її, тільки похваліть собаку, а не карайте. Не можна цією командою закінчувати і прогулянку.
3
В 2,5 місяці цуценя вже можна привчати до повідця. В цей же час потрібно почати відпрацьовувати команду «поруч». Щеня повинен йти зліва від вас, не забігаючи вперед і не відстаючи. Почніть заняття, коли він вже набігається і втомиться. Надіньте на нього повідець, візьміть в руку заохочувальний шматочок печива і, тримайте його на тому рівні, де треба йти цуценяті. Почніть рух, разом з ним, повторюючи команду. Повідець не тягніть, цуценя має тягнутися за ласощами сам. Пройшовши правильно кілька метрів, дайте йому винагороду. Повторіть вправу ще раз. Не займайтеся більше 10 хвилин - щеня стомитися і увагу його буде втрачено. Заняття можна повторити кілька разів протягом дня.
4
Команді «Сидіти» навчайте після того, як відпрацьована команда «Поруч», це логічне її логічне продовження. Якщо собака йде поруч з господарем, то після того, як він зупинився, вона повинна сісти у його ноги. Досягніть того, щоб цуценя сідав, коли ви зупиняєтеся, повторюючи команду і злегка натиснувши на круп собаки. Заохотьте її.
5
Команду «Лежати» можна відпрацювати, посадивши собаку. Візьміть в праву руку ласощі, піднесіть її до землі, скажіть команду, а лівою рукою злегка натисніть собаці на холку, змушуючи її лягти.
6
Після того, як всі ці основні команди засвоєні, навчіть її іншим командам, необхідним для її безпеки. Дресирують цуценя, повторюючи їх в різній послідовності. Постійні тренування - запорука успішного процесу дресирування.