Як лікувати дерматит у собак. дерматит у тій тер'єра.

У собак , так само як і у людей, є свої хвороби. Тільки от тварини набагато гірше переносять захворювання, тому що не можуть сказати і пояснити, де, що і як у них болить. Особливо якщо справа стосується такого захворювання, як дерматит. Тварина свербить і буквально роздирає собі шкіру від нестерпного свербежу. А господарі можуть подумати, що у нього просто блохи. Лікувати ж дерматит потрібно дуже ретельно.
Інструкція
1
Так як при розвитку дерматит а на тілі собак і утворюються болячки, то їх і потрібно лікувати в першу чергу. Візьміть розчин буро і акуратно змастіть всі болячки. Це повинно їх підсушити і зняти больовий синдром. Купити такий розчин ви можете в звичайній аптеці. Технологія нанесення досить проста: обробляйте рани два-три рази на день до самого моменту загоєння.
2
Також ви можете використовувати для лікування такий засіб, як борна кислота. Адже ця речовина діє як природний антисептик, вбиває бактерії і прискорює процес загоєння. Аплікації із застосуванням борної кислоти використовуйте один-два рази на день.
3
Для того щоб полегшити симптоми прояву алергії у собак і, подбайте про створення умов для тварини. Так як для хворої тварини має важливе значення чисте свіже повітря, то встановіть будинку очищувач повітря і зволожувач. Крім цього, підтримуйте в приміщенні порядок - пилу повинно бути по-мінімуу чи не бути взагалі. Інакше все пилові кліщі ще більше погіршать страждання вашого вихованця.
4
Давайте собак е препарати, що стимулюють імунітет. Це можуть бути різні імуномодулятори та інші підтримуючі засоби. Краще всього, якщо рецепт на них вам випише професіонал - лікар-ветеринар.
5
В деяких випадках використовують для лікування дерматит а антигістамінні засоби. Їхнє завдання - зняти свербіж і печіння. Однак, за спостереженнями фахівців, допомагають такі засоби від алергії тільки 15% хворих собак .
6
Не забудьте також вибрати і спеціалізовану косметику для вашої тварини. Шампуні повинні бути м'якими з протигрибковими і антибактеріальними властивостями. Все це також спрямоване на зменшення болячок і на зниження сверблячки в шкірі тварини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ufKFE--dNp4
Корисна порада
Пам'ятайте, що дерматит не виліковується остаточно, тому проводити терапію хворому тварині доведеться проводити довічно.