Як авторизуватися в асьці.

Існує два способи стати користувачем даного сервісу: по смс і без смс. Розглянемо більш докладно другий спосіб, тому як він більш легкий і зручний - в цьому і полягають його основні переваги.
Вам знадобиться
  • - наявність підключення до інтернету;
  • - підключення до офіційного клієнта.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно зареєструватися на офіційному сайті icq. Зараз в інтернеті з'явилася величезна кількість інших сайтів, які також пропонують реєстрацію безкоштовно, але заради вашої власної безпеки відмовтеся від них і користуйтеся тільки офіційними порталамі.Прічем необов'язково встановлювати саме ICQ програму, в інтернеті є багато інших програм, що підтримують аську, наприклад, Mail. ru агент, QIP, Miranda.
2
Отже, ви зайшли на офіційний сайт, в лівому кутку, приблизно посередині сторінки, є кнопка Login, а під нею дрібно повинно бути написано Not an ICQ user ?. Вам саме на неї і потрібно натиснути. Далі проявиться вікно з формою анкети, заповніть її, причому те, що відзначено зірочкою, потрібно обов'язково заповнити. Ну, а все інше - за бажанням, причому запишіть де-небудь у блокноті всі дані, щоб просто не забить.Nickname - це вами придуманий логін або псевдонім, його можна написати як латиницею, так і кирилицею, обмежень по кількості символів нет.Last Name - ваша фамілія.First Name - ваше імя.В принципі, ніхто перевіряти ваш паспорт не буде, але краще писати своє справжнє прізвище і імя.E-mail - ваша електронна пошта, обов'язкова до заповнення. Якщо ви раптом забули пароль, то саме на пошту він і буде вислан.Age - графа, де ви вказуєте свій возраст.Далее йтимуть Choose a Password - дані для пароля, обов'язково запишіть його, щоб не забути. Confirm the Password - заповніть пароль ще раз. Намагайтеся придумати такий пароль, який би складався як з літер, так і з цифр.
3
Далі йде заповнення контрольного питання, саме на нього при відновленні забутого пароля ви і будете відповідати. Потім ви побачите контрольне зображення у вигляді цифр, які потрібно буде записати в спеціальне вікно і натиснути кнопку «Submit». Якщо з'явилася фраза «An error has occurred» - значить, треба ввести все заново, а от фраза «Congratulations! Your new ICQ number is *** »означає, що ви успішно зареєструвалися. Запам'ятайте і запишіть ваш номер аськи. І для повного завершення реєстрації вам залишилося лише скачати програму icq, яка вже є російською мовою, робіть все за інструкцією і можете приступати до спілкування.