Як зав'язати квадратний шарф. Як зав'язати шарфик.

Шарф давно є необхідним аксесуаром. Квадратні шарфики прекрасно доповнюють гардероб, їх можна зав'язувати як завгодно. Виконані з різних матеріалів, вони прекрасно доповнюють образ і виконують свої захисні функції в будь-який час року.
Вам знадобиться
  • Квадратний шарф
Інструкція
1
Зауважте квадратний шарф у французькому стилі. Зазвичай для цієї мети використовують тонкі квадратні косинки або хустки. Складіть хустку на кут і поверніть його, щоб вийшов шарф. Ширину ви можете визначити самостійно. Обмотайте вийшов шарфик навколо шиї і зав'яжіть на звичайний вузол спереду або збоку.
2
Зауважте шарф квадратним вузлом. Шарф , зав'язаний таким способом, прекрасно закриває занадто відкриту шию. Складіть квадратний хустку на кут і далі поверніть його в шарф. Якщо ви знаєте, як зав'язувався піонерський галстук, то ви легко освоїте і цей варіант зав'язування шарфа. Накиньте шарф на шию так, щоб спереду один кінець був трохи довші іншого. Схрестіть кінці шарфа. Той, що розташовується зверху, оповте навколо іншого і протягніть в утворену петлю. Затягніть на бажаній висоті і злегка потягніть за нижній кінець. Потім повторіть маніпуляції верхнім кінцем шарфа ще раз, зав'язавши квадратний вузол. Кінці вузла сховайте під одяг.
3
Зауважте квадратний шарф кутом спереду. Для такого варіанту підходять квадратні хустки і косинки. Зав'язувати шарф таким способом можна в будь-який сезон. Хустки можуть бути виконані з легких і повітряних матеріалів або навпаки, бути об'ємними і теплими. Складіть косинку на кут і зав'яжіть її на шиї ззаду. Залиште кінці хустки там же або зав'яжіть їх спереду, поверх шарфа. Такий варіант буде відмінно виглядати з верхнім одягом.
4
Зауважте шарфик наступним чином. Складіть на кут квадратний хустку і скрутіть з нього вузький прямокутний шарфик і зав'яжіть на куточках вузли. Перекиньте кінці шарфа назад, оберніть навколо шиї і зав'яжіть на вузол збоку або спереду. На шарфі повинні бути видні три вузла. Такий шарфик, виконаний з набивних з оригінальними малюнками тканин, дуже цікаво виглядає з сорочками і легкими куртками як на чоловіках, так і жінках.