Як відучити щеняти кусатися.

Все маленькі цуценята люблять пробувати на зуб не тільки речі, але і руки господаря. Щоб кусання не увійшло в звичку, необхідно з ним боротися, так як собака, яка звикла пускати в хід зуби в дитячому віці, навряд чи відучиться від цього в дорослому житті.
Інструкція
1
Почнемо з того, що кусання для маленького цуценяти - це природний метод пізнання навколишнього світу. Як правило, малюки починають пробувати речі на смак в той момент, коли у них починається зміна зубів. Також цуценята використовують зуби в ході ігор з іншими собаками, а також при спілкуванні з людьми. Відучувати цуценя пускати в хід зуби при грі з людиною, необхідно з самого раннього віку. Забавно, коли маленьке цуценя намагається гарчати і кусати руки і ноги, але коли це буде робити доросла собака, то вам буде не до жартів.
2
Відучити цуценя кусатися можна за допомогою звичайного підвищення голосу. Приміром, як тільки при грі з вами щеня пускає в хід зуби, необхідно різко крикнути "Фу!". Якщо щеня загрався і не реагує на підвищення голосу, то можна грюкнути його заздалегідь приготовленою газетою. Таким чином ви не зробите малюку боляче, але різкий хлопок буде йому неприємний.
3
Як тільки цуценя перестав вас кусати, відразу ж похваліть його, дайте ласощі або переведіть його увагу на улюблену іграшку.
4
Можна спробувати й інший метод. Як тільки щеня вас укусив, одразу ж припиніть гру, мовчки встаньте і вийдіть з кімнати. Щеня дуже швидко зрозуміє, що як тільки він намагається застосувати зуби, то гра з коханим господарем одразу ж закінчується.
5
Якщо ваш щеня від природи домінант, то при його вихованні потрібно намагатися уникати ігор, які викликають дух суперництва. Приміром, перетягування каната або навмисне дразненія собаки.
6
Не забувайте, що при вихованні щеняти неприпустимо застосовувати грубу фізичну силу - це тільки налякає малюка, і ви позбудетеся настільки крихкого собачого довіри. Приділяйте вихованню свого вихованця якнайбільше уваги, адже тільки від вас залежить, яким виросте ваш пес.