Як зберегти букет троянд свіжим. Як зберігати букет троянд.

Троянди - найпопулярніші квіти для подарункових букетів. Відносяться до сімейства рожеві рослини роду шипшина. Мають різноманітний окрас. Ростуть в оранжереях, на садових ділянках. У зимовий період експортуються з Голландії, де вирощуються на величезних плантаціях для експорту по всьому світу. При правильному зберіганні букет троянд залишиться в свіжому і первозданному вигляді протягом одного місяця.
Вам знадобиться
  • - канцелярський ніж;
  • - ваза;
  • - тепла фільтрована вода;
  • - «Крізан»;
  • - засіб для посуду;
  • - густе хлорвміщуючі засіб;
  • - аспірин;
  • - спирт чи горілка;
  • - оцет;
  • - натуральний лимонний сік.
Інструкція
1
Щоб букет троянд довго залишався свіжим, підготуйте його до зберігання. У великих квіткових магазинах, які дорожать своїми клієнтами, ніколи не продадуть букет троянд з нижніми листям і шипами. Так як закон успішного квіткового бізнесу полягає в правильній обробці троянд перед продажем. І в першу чергу - це підготовка букета до зберігання.
2
Якщо ви зрізали квіти самостійно або вам їх привезли з садової ділянки, то перше, що ви повинні зробити - це видалити всі шипи гострим канцелярським ножем і очистити стебло від листя не менше ніж на 1/3. Найбільш оптимальним вважається варіант зачистки стебла на висоту вази.
3
Зробіть нові зрізи під кутом 45 градусів на 2 см від початкового зрізу. Наповніть вазу водою не більше, ніж на половину. Вода повинна бути фільтрована з температурою 40 градусів. Додайте у воду 1 пакетик препарату під торговою назвою «Крізан». Продається в будь-якому квітковому магазині. Якщо ви поставили букет троянд з використанням даного препарату, то міняйте воду 2 рази на тиждень, промивайте стебла під проточною водою, робіть новий зріз, мийте вазу і знову розводите вказане засіб у вазі зі свіжою фільтрованої водою з температурою 40 градусів.
4
Чи не ставте букет під прямі сонячні промені, тримайте подалі від опалювальних приладів. Не ставте поруч з букетом троянд вазу з фруктами, так як вони виділяють етилен, а він негативно позначається на трояндах.
5
Якщо ви забули купити «Крізан», додайте замість нього 10 крапель натурального лимонного соку, оцту або 1 чайну ложку горілки або медичного спирту. В крайньому випадку, можете використовувати 1 краплю засобу для посуду, 1 таблетку аспірину або 1 краплю густого хлорсодержащего кошти. Будь-яке з зазначених коштів розчиніть у теплій воді, наповніть вазу і поставте підготовлений букет.
6
Дотримуючись цих нехитрих правил, ви продовжите життя букету троянд не менше ніж на 30 днів.