Як збільшити джинси на розмір. Як розширити джинси малі джинси в талії.

Якщо улюблені джинси стали вам малі, не поспішайте їх викидати. Зробити з них по-справжньому дизайнерську річ нескладно. Головне, проявити фантазію. А якщо різниця в розмірах невелика, то можна просто збільшити джинси , не змінюючи істотно їх звичний і милий серцю вигляд.
Вам знадобиться
  • - тканина для вставки (контрастна джинса, штучна шкіра або замша, парча, щільний вельвет)
  • - клапоть джинсової тканини в тон або близького відтінку;
  • - нитки в тон оздоблювальним ниткам на джинсах;
  • - робочі нитки в тон до кольору джинсів;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Відсіч від джинсів фірмову етикетку над заднім правим кишенею. Відсіч пояс. З пояса зріжте три задні шлевки. Відпорювати дуже обережно, не порушуючи цілісність тканини.
2
Розпоріть бокові шви штанин. У класичних моделях джинсів внутрішній шов робиться плоским, а бокові шви зшиваються звичайним способом, тому розпороти їх буде не складно.
3
З додаткової тканини викроїте смужку шириною 2,5-3 см. З цієї ширини по 0,5 см з кожного боку підуть на припуски. Довжина деталі дорівнює довжині штанин.
4
Пришийте викроєні деталь по довгій стороні до задньої частини джинсів французьким швом. Нитки для французького шва повинні абсолютно збігатися за кольором з основними оздоблювальними рядками на джинсах. Якщо ви не змогли підібрати колір ниток, використовуйте звичайний стачной шов.
5
Виверніть джинси навиворіт і пришити другому довгу сторону вставки до передньої частини штанин. Використовуйте для цього стачной шов.
6
У класичних моделях джинсів передні кишені, як правило, прикрашаються фірмовими заклепками. Заклепки, що знаходяться на джинсах біля бічного шва, розташовані дуже близько до крайки тканини і не дадуть лапці швейної машинки рухатися рівно. Тому зробіть невеликий пропуск в машинному шві в області бічних заклепок, а потім прошийте це місце вручну.
7
Виверніть джинси на лицьову сторону. Тепер кожна штанина стала ширше на 1,5-2 см.
8
Пояс розріжте поперек в тому місці, де на нього була нашита фірмова етикетка. Сюди ви будете вставляти джинсову тканину, щоб збільшити довжину пояса.
9
Викроїте з джинсової тканини клапоть потрібної довжини, щоб пояс збігався за розміром з новою шириною джинсів. Приметайте його до джинсів. Зробіть примірку.
10
Прострочіть вставку на швейній машинці. Розгладьте. Приміряйте пояс по талії і зробіть розмітку для задніх шлевок. Так як довжина пояса змінилася, розташування цих деталей теж поміняється. Пришийте верхні кінці шлевок до верхнього краю пояса.
11
Пристрочите пояс до джинсів. Пришийте нижні кінці шлевок. Вставку на поясі скрійте під фірмовою етикеткою. Пришити її вручну, імітуючи машинну строчку швом «назад голка». Намагайтеся встромляти голку точно в місця старих проколів.
Корисна порада
Якщо на ваших джинсах немає фірмової етикетки, щоб приховати вставку на поясі, викроїте новий пояс з тієї ж тканини, якою ви надставляють брючини. Шлевки залиште старі. Вам доведеться перешивати всі п'ять штук. Клепки на передній частині джинсів обробіть так само як з боків.