Як заштопати дірку на джинсах. Як залатати джинси між ніг.

Джинси є однією з найулюбленіших і незамінних речей гардеробу кожної сучасної людини. Їх носять із задоволенням не тільки чоловіки і діти, а й жінки. Дуже часто трапляються непередбачені ситуації, внаслідок яких на джинсах утворюється дірка. Не поспішайте викидати улюблену річ, заштопати її самостійно.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - аплікація;
  • - нитки;
  • - голка;
  • - шматочки тканини або шкіри.
Інструкція
1
Для того, щоб заштопати дірку на джинсах , першим ділом підберіть шматочок тканини, аналогічної за кольором і фактурою. Вони часто залишаються після корекції довжини штанів.
2
Перед тим, як прикласти клапоть тканини до джинсів, надайте дірці певну форму - квадратну або прямокутну. З виворітного боку штанів прикладіть клапоть тканини і накидали. Після чого залишилося прострочити зигзагом або простий рядком.
3
Можна зашити дірку на джинсах за допомогою клаптика тканини іншої фактури. Така латочка виглядатиме більш оригінально і стильно. Для чоловіка можна зробити латочку зі шкіри або іншого грубого матеріалу, жінки воліють шифон і органзу. Колір ниток повинен відповідати і повністю гармоніювати з тканиною і кольором. Якщо одна латочка виглядає не дуже гармонійно, можете зробити ще декілька недбалих на вигляд латок, таким чином ви підтримаєте обраний стиль.
4
Щоб заштопати дірку на джинсах , досить зручно використовувати різноманітні аплікації бажаної форми і кольору, які можна купити в спеціалізованому магазині тканин. Дана аплікація має клейову основу, завдяки чому її досить легко приклеїти за допомогою гарячої праски. На жаль, даний елемент недовговічний, як показує практика, він може відклеїтися після декількох прань. Тому є сенс прихопити аплікацію декількома стібками з країв.
5
Якщо джинси надірвані у вигляді кута, тоді їх можна акуратно заштопати. Використовуйте для цього нитки аналогічного кольору. У деяких випадках має сенс вибрати декілька відтінків ниток або чергувати їх між собою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TjC7ov-eB30
Корисна порада
Можливо, не варто штопати дірку, а варто її трохи збільшити і разлохматіть краю, додавши по сусідству ще кілька аналогічних дірок. Таким чином ви отримаєте "нові" модні рвані джинси.