Як вибрати тюнер.

ТВ-тюнер - це пристрій, що служить для прийому телеканалів у різних форматах мовлення на екрані вашого монітора або плазмової панелі. Крім того, велика частина сучасних ТВ-тюнерів можуть приймати сигнали радіостанцій. Для того що б зробити правильну покупку, вам потрібно знати основні характеристики даного пристрою.
Інструкція
1
Тип підключення. Існує два види підключення: зовнішній і внутрішній. Зовнішній TV-тюнер підключається до комп'ютера за допомогою кабелю. Він часто мають більш кращу чутливість, ніж внутрішній. В теж час для власників ноутбуків зовнішні пристрої є єдиним прийнятним варіантом, оскільки внутрішні ТВ-тюнери потрібно вставляти в PCI або PCI-E слоти комп'ютера.
2
Стандарт відео. ТВ-тюнери можна розділити на три групи: аналогові, цифрові, гібридні. На даний час найбільш популярними вважаються цифрові TV-тюнери, вони можуть приймати сигнал в стандартах DVB-T і DVB-C. Аналогові тюнери призначені для прийому телепередач в старих форматах, а гібридні можуть брати обидва види сигналів.
3
Наявність FM. Сьогодні ця функція стала з'являтися в багатьох моделях ТВ-тюнерів, якщо ви не маєте потребу в ній, то вона не грає великої ролі.
4
Наявність пульта ДУ. Пульт є останній відмінністю між вашим комп'ютером і телевізором. Також як і пульт від телевізора, він дозволить перемикати канали, додавати або збавляти гучність тощо.
5
Захоплення відео. Ця функція дає можливість ТВ-тюнера записувати будь-які потрібні вам телепередачі. Також ви можете налаштувати планувальник, він зможе записувати відео навіть без вашої присутності.
6
Стиснення відео. Деякі TV-тюнери мають можливість стискати відео в формати H.264 або MPEG-1. Це дозволить не завантажувати процесор вашого комп'ютера.
Корисна порада
Найбільш відомими виробниками тюнерів вважаються: Beholder, Pinnacle і AverMedia.
При грі на гітарі велике значення має її правильна настройка. Навіть музиканти з абсолютним слухом нерідко користуються для цього спеціальними приладами - тюнерами. І особливо корисним тюнер буде для новачка в світі музики.
Щоб виконувана мелодія не різала слух, гітара повинна бути добре налаштована. Досвідчені музиканти здатні зробити це на слух, але і вони досить часто використовують тюнери, що дозволяють виконати процедуру настройки дуже швидко і якісно. Особливо корисний тюнер в умовах стороннього шуму, коли складно розчути видаваний струною звук.В магазинах можна зустріти самі різні моделі тюнерів - як зробити правильний вибір? Перш за все, професійні музиканти радять брати тюнер з механічним стрілочним індикатором, а не з електронним. Стрілочний індикатор, незважаючи на гадану примітивність, забезпечує точнішу настройку.Некоторие тюнери додатково мають вбудований метроном. З одного боку, це начебто зручно. Водночас, знаючі музиканти не радять купувати суміщені пристрої, краще мати окремі прилади. Як правило, поєднуючи в одному пристрої декілька функцій, виробникам доводиться йти на певні компроміси, що погіршують параметри вироби в цілому. Які ж конкретні моделі варто купувати? Дуже добре музиканти відгукуються про тюнерах Korg, це один з найкращих варіантів. Зокрема, варто звернути увагу на модель Korg OT-120. Непогано показали себе і прилади фірми Fender - наприклад, DRT-100, і компанії Peterson - а саме, Peterson Strobostomp. У кожному разі, не варто купувати найдешевші тюнери, особливо китайського виробництва - як правило, їх точність недостатньо висока, та й служать вони недолго.По конструкції тюнери можна розділити на два основних типи. Перші прикріплюються до грифа гітари і вже з неї знімають звук. Другі при налаштуванні розташовуються поруч з інструментом. Переважніше саме другий варіант, хоча і серед тюнерів-кліпс (що кріпляться до грифа) можна зустріти непогані моделі - наприклад, IntelliTouch.Стоіт відзначити, що багато музикантів користуються для настройки гітари старим перевіреним способом - застосовують камертон. Проте технології не стоять на місці, тому все рідше можна зустріти гітариста, що не має портативного тюнера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S_UBU8T_PPY