Як навчитися грати на гітарі за один день. Як грати армеіскіе пісні на ІТАР.

Майстерність гітариста, як і будь-яке інше, неминуче пов'язане з досвідом і витрачати більше часу на навчання. Втім, і за один день можна досягти значних успіхів. Звичайно, друге Ингви Мальмстіна ви не станете, але дечого домогтися зумієте.
Інструкція
1
Виберіть час доби, в який ваш мозок особливо добре працює. Для більшості це ранній ранок, настільки раннє, що доведеться займатися не вдома, а в якомусь іншому місці.
2
Якщо для вас саме плідна час починається з шостої ранку, а будити домочадців ви не хочете, знайдіть приміщення заздалегідь. Це може бути клас музичної школи або спеціалізована репетиційна база. Другий варіант більш імовірний, оскільки робота бази починається приблизно в цей час. Правда, в цьому випадку за приміщення доведеться заплатити.
3
Налаштуйтеся на важку працю. Не беріть з собою нічого, що може вас відволікти, краще навіть телефон відключити. Якщо ви вчитеся на гітарі з металевими струнами, біль у пальцях в перший день неминуча. Чим більша кількість зайвих речей ви з собою візьмете, тим складніше буде сконцентруватися на грі.
4
Візьміть з собою самовчитель, будь-який, можна навіть скачати з інтернету і роздрукувати. Але не прагніть зіграти все, що там написано, за перший день. Швидше за все, вам знадобляться тільки перші десять сторінок і декілька з кінця. Це повинна бути інформація про постановку рук і тіла під час гри, основні правила та прийоми звуковидобування. Додатково знадобляться найпростіші п'єси і кілька гам в одну-дві октави.
5
Сет на репетиційній базі триває 3 години. Після цього обов'язково зробіть перерву на півгодини-годину, щоб дати рукам і голові відпочинок. Після цього відновіть заняття - знову на базі або вже вдома.
6
Як і раніше не прагнете пройти весь самовчитель. Краще багаторазово повторіть матеріал, викладений на обраних сторінках. Ні один виконавець не може з першого разу виконати твір без помилок, особливо новачок.
7
У музично-виконавському мистецтві важливо не тільки опанувати навиком, а й зберегти його. На іншій день знову почніть заняття (можна приділити менше часу, годину-дві). Ті прийоми, які вам напередодні давалися важко, тепер здадуться легкими. Навпаки, якщо ви закинете музику на тиждень або місяць, руки «забудуть» те, що ви з таким трудом вивчили.