Як відрізнити справжню норку. Як відрізнити хутро норки якісної від неякісної.

Норкові шуби володіють незвичайним витонченістю і несучістю десять і більше сезонів. Найвибагливіші модниці воліють купувати вироби з норки, вона ніколи не вийде з моди і довговічна при правильному догляді. Багато шахраї продають вироби з бабака і кролика, видаючи його за натуральну норку . Так як відрізнити натуральне хутро від підробки і не залишитися обманутим?
Інструкція
1
Норкові шуби найкраще купувати у відомих, великих хутряних салонах, де частенько влаштовують розпродаж на вироби, але не на ринку. Тут ви зможете отримати консультацію по догляду за даними хутром. Виберіть виріб потрібного вам розміру і фасону і сміливо вирушайте в примірювальну. Тепер хутро можна ретельно розглянути і помацати.
2
На дотик норка більш жорстка, ніж хутро кролика, він дуже м'який і ніжний. Від бабака можна відрізнити норку по довжині і якості ворсу. У норки хутро має однакову довжину і на кінцях не колючий. Що не можна сказати про бабака, ворс якого колючий і має різну довжину.
3
Уважно огляньте шубу, вас можуть легко обдурити з виробником хутряного вироби, видавши китайську або грецьку річ за модну італійську, яка набагато дорожче виробів своїх конкурентів. На одязі солідних і відомих фірм є фірмовий лейбл або малюнок, який можна виявити на підкладці або вшитим в бічний шов. Якщо даних розпізнавальних знаків немає, тоді варто утриматися від придбання речі, так як найімовірніше, що її зшили недалеко в підвалі або в Китаї. Від такої речі не варто чекати довговічною носкості і безпеки для здоров'я.
4
У натурального хутра норки колір шкіри натуральний, природний світлий відтінок. Якщо міздря має фіолетовий або синій відтінок, значить, вона перефарбована і є підробкою.
5
При покупці хутряних виробів з норки будьте гранично уважні. Проведіть рукою проти росту ворсу і подивіться, якщо хутро швидко ліг на своє колишнє місце, не обсипається, має акуратні і рівні шви, які практично не прощупуються - сміливо оформляйте покупку. В іншому випадку варто утриматися від придбання даного виробу, навіть, незважаючи на великі знижки.
6
Якісна норка завжди переливається і блищить, вона повинна бути гладкою, без злиплих ворсинок. Якщо хутро виглядає тьмяним і облізлим, можливо, тварина була хворою або старим, а бути може, виріб зберігалося в неправильних умовах.
Корисна порада
Перевірте фарбовану норку на стійкість забарвлення. Для цього проведіть вологим носовою хусткою по хутру, якщо слідів не залишилося, значить, використана якісна фарба. В іншому випадку ви ризикуєте в перший же снігопад забарвитися в даний колір.