Як відмити хну. Як прибрати хну з рук.

При фарбуванні волосся і нанесенні малюнка на тіло, хна може потрапити на одяг та предмети інтер'єру. Порошок швидко в'їдається в волокна тканини, тому видаляти такі плями потрібно негайно.
Вам знадобиться
  • - розчин аміаку 10% - 10 мл;
  • - перекис водню 3% - 50 мл;
  • - вода - 50 мл;
  • - ватяні тампони або диски.
Інструкція
1
Приступайте до видалення забруднень на тканині якнайшвидше, їх практично неможливо вивести, якщо хна засохне. Струсіть грудочки хни з поверхні одягу, намагаючись не розмазати їх по тканині. Покладіть річ на дощечку, обтягнуту білою тканиною, або на блюдце виворітного стороною вгору. Щоб на тканини не залишилося зеленуватих розлучень, посипте матеріал тальком на відстані двох сантиметрів від плями.
2
Підготуйте засіб для видалення плями. Для цього змішайте в порцеляновій ємності 10 мл розчину аміаку (10%), 50 мл перекису водню (3%) і 50 мл води кімнатної температури. Розмішайте. Перевірте стійкість забарвлення на маленькому непомітному ділянці тканини. Кілька разів проведіть ватяним тампоном по ньому, якщо колір не збляк, і тампон не забарвиться, приступайте до процедури видалення плями.
3
Занурте ватяний тампон в отримане засіб, обробіть великі плями м'якими рухами по напрямку від країв до центру, маленькі акуратно промокніть ватною паличкою. Частіше міняйте тампон і палички. Нанесіть невелику кількість засобу на всю площу забруднення і залиште на 20 хвилин. Ще раз обробіть ватним тампоном.
4
Прополощіть одяг в теплій воді і виперіть в звичайному режимі. При неповному видаленні забруднень, використовуйте сучасні порошкові і аерозольні засоби очистки, містять активний кисень. Коректний, написаної на упаковці, оскільки агресивні засоби можуть пошкодити волокна делікатній тканини.
5
Для видалення плям хни з шкіри, використовуйте жирний косметичний крем. Нанесіть крем на забруднене місце, помасажуйте м'якими рухами, видаліть надлишки крему ватним диском. Промийте ділянку шкіри в теплій проточній воді. Наступного разу перед фарбуванням нанесіть крем уздовж зони росту волосся, він не дозволить хні заплямувати ваше обличчя.
Зверніть увагу
Не намагайтеся збільшити концентрацію аміаку або перекису, ви можете зіпсувати тканину.