Як перекодувати формат mkv. Як перекодувати mkv avi.

Відеозаписи в форматі mkv поширені в мережі завдяки тому, що в них може міститися декілька звукових доріжок і субтитри на різних мовах. Однак на більшості побутових плеєрів фільми в даному форматі не можуть бути відтворені. Для перегляду таких фільмів їх необхідно перекодувати в інший формат.
Інструкція
1
Встановіть програму для конвертації відеофайлів. Дані програми бувають як платні, так і безкоштовні. Якщо ви займаєтеся відеозйомкою, записом на диски та розповсюдженням відео, то для цих цілей краще всього підійде платний конвертер, що дозволяє виконувати великі обсяги робіт з високою швидкістю. Якщо ж вам необхідно конвертувати відео час від часу - скачайте безкоштовну програму Any Video Converter з офіційного сайту http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/. Після установки на комп'ютер запустіть програму.
2
Відкрийте необхідний mkv-файл за допомогою програми. Для цього натисніть кнопку «Додати відео», і у вікні файлового менеджера вкажіть шлях до відеозапису. Після завантаження файлів у вікні програми з'явиться інформація про конвертованій фільмі.
3
Виділіть завантажений фільм кліком миші і виберіть формат майбутнього відеофайлу. Зменшити розмір dvd можна, сконвертировать його в один з безлічі форматів, які представлені в лівому верхньому кутку вікна програми в списку. Якщо ви плануєте переглядати стислий фільм на комп'ютері, то вибирайте формати .avi, .divx, .xvid або .mpeg. Якщо ви хочете завантажити цей фільм в інтернет - вибирайте формат .flv, а якщо ви плануєте дивитися даний фільм на телефоні, виберіть формат .mp4.
4
Налаштуйте необхідні параметри відео, такі як розмір, кількість кадрів в секунду, а також якість звуку (бітрейт і формат кодека). Це вплине на розмір ступінь зменшення відеофайлу.
5
Виберіть папку, в яку буде зберігатися конвертований файл, після чого натисніть на кнопку «Кодувати». Конвертація файлу займе деякий час, залежно від розміру початкового фільму і потужності вашого комп'ютера. По її закінченні зменшений фільм з'явиться у зазначеній вами папці.