Як підключити бездротовий зв'язок.

Бездротове з'єднання з інтернетом є вкрай зручним у домашніх умовах і забезпечує якісний і впевнений прийом мережі. Підключення проводиться за допомогою маршрутизатора, який вимагає попереднього налаштування.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - DSL-модем;
  • - маршрутизатор.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваше підключення до інтернету і ваш DSL або кабельний модем працюють справно. Для цього точно дотримуйтесь вказівок вашого провайдера для підключення до мережі. Увімкніть бездротовий маршрутизатор.
2
Підключіть бездротовий маршрутизатор до модему. Ваш модем повинен завжди залишатися на зв'язку з інтернетом.
3
Налаштуйте бездротовий маршрутизатор. Використовуйте мережевий кабель, який поставляється разом з ним, щоб тимчасово підключити комп'ютер до одного з відкритих портів на пристрої. Якщо необхідно, перезавантажте комп'ютер. Він повинен автоматично підключитися до пристрою.
4
Відкрийте Internet Explorer і введіть URL адреса для настройки маршрутизатора, зазначений в інструкції до нього. Зробіть це на комп'ютері, який ви використовуєте для настройки бездротової мережі. Він автоматично буде з'єднувати вас з потрібними віддаленими адресами.
5
Введіть пароль на сторінці конфігурації маршрутизатора. Знову зверніться до інструкції до вашого пристрою або відвідайте сайт виробника. Ви побачите необхідні налаштування для маршрутизатора, а також IP-адреса модему та іншу інформацію. Більшість налаштувань вже повинні бути встановлені за замовчуванням.
6
Створіть мережевий ключ безпеки, що більшість маршрутизаторів вимагають при налаштуванні. Вас попросять придумати унікальну фразу, який пристрій буде використовувати для створення декількох файлів ключів. Переконайтеся, що ваша фраза є не надто довгою. Деякі маршрутизатори та модеми мають функцію під назвою Quick Setup Security (або QSS), яка автоматично надає ключ, коли ви натискаєте відповідну кнопку.
7
Виконайте підключення до мережі під вашим логіном і паролем, використовуючи налаштований маршрутизатор. Перевірте швидкість відкриття сайтів загальну стабільність роботи всіх пристроїв.
Подорож по інтернету - це можливість спілкуватися з друзями, відправляти важливі документи прямо з комп'ютера. Уявіть собі, що все це можна реалізувати, перебуваючи в затишному кріслі, розташувавшись на кухні, або в будь-якому громадському закладі.
Інструкція
1
Підключення інтернету від звичайного модему залежить від наявності телефонної лінії та послуг у постачальника зв'язку. Встановіть і налаштуйте бездротову мережу, для цього вам буде потрібно бездротової модем. Самий найпростіший спосіб підключення - це 3G пристрої. Як правило, вони забезпечені вбудованою флеш пам'яттю і необхідними драйверами. Використовуйте це пристосування для підключення ПК або ноутбука до інтернету .
2
Для початку модем потрібно задіяти. Придбайте SIM-карту оператора з підключеною послугою 3G інтернет. Як правило, встановлення та налаштування обладнання не становить особливих складнощів. На вбудованої в модем флеш карті зберігаються потрібні драйвера. Просто вставте пристрій в USB порт, програмне забезпечення встановиться автоматично. Кожен оператор постачає модеми власною програмою, але зазвичай вона зрозуміла і зручна у використанні.
3
Спершу ознайомтеся з вмістом вікна ПЗ. При відкритті іконки програми ви побачите кілька основних вкладок - підключення, статистика, контакти. Ви можете спостерігати швидкість підключення, тариф, а так само поточну статистику рахунку на SIM-картці.
4
Майте на увазі, в умовах слабкого покриття зони 3G вам можуть знадобитися додаткові пристрої. Проконсультуйтеся з фахівцями про можливості збільшення чутливості 3G модему. Забезпечте якісний зв'язок і швидкість інтернету за допомогою антени для 3G модему, а також спеціального ПЗ.
5
Пам'ятайте, що бездротовий модем забезпечить лише близьку до широкосмугового інтернету швидкість, але є варіанти. Розгляньте можливість використання в якості бездротового модему стільниковий телефон. Функцій у сучасних мобільників безліч, у деяких є вбудовані модеми. Почитайте керівництво користувача - дану інформацію ви знайдете в інструкції.
6
Підключіть телефон до ПК або ноутбука за допомогою USB кабелю або виберіть інший відповідний спосіб. Встановіть відповідне моделі телефону обладнання, диски з ПО повинні бути в комплекті. Майте на увазі, швидкість такого з'єднання буде трохи нижче, ніж через виділену лінію, але близькою до швидкості dial-ap з'єднання.
7
При виборі бездротового пристрою визначте основні завдання, які повинні бути виконані. Якщо ви постійно перебуваєте в русі, але повинні бути на зв'язку в мережі інтернет, модем стільникового телефону може виявитися корисним. Використовуйте бездротове обладнання в офісі в разі, якщо немає можливості надати інший сервіс.
Корисна порада
Доступні у продажу бездротові модеми відрізняються за типом, вибрати підходящий варіант досить складно. Враховуйте можливості конкретного регіону і можливості місцевого зв'язку.