Як поміняти мову Vista.

Часто приобретаемая і встановлювана на комп'ютер система носить інший мову , і з'являється необхідність його поновлення на новий. Зробити це зовсім не складно, достатньо лише завантажити і встановити відповідний мову овой пакет.
Інструкція
1
Скачайте додаток під назвою «Windows Vista Multi-Language Package Installation Tools», версії не нижче 2.55. Воно буде використовуватися для застосування нового мову а для Windows Vista.
2
Скачайте на сайті Microsoft необхідний вам мову овой пакет для мову а. Якщо у вас 32-бітна система і на ній встановлений Service Pack 1, перейдіть на відповідну сторінку і скачайте пакет, відповідний саме до неї.
3
Створіть папку в будь-якому з розділів жорсткого диска. Краще не використовувати довгі імена папок та шляхи до них, щоб уникнути подальших проблем з установкою мову ового пакету. Укоротите ім'я папки до 8 символів без пробілів. В неї розпакуйте архів з додатком і скопіюйте мову овой пакет. Тепер тут має з'явитися підпапка під назвою VistaMuiTools і * .EXE-файли мову ового пакету, який ви будете встановлювати.
4
Відкрийте папку VistaMuiTools і виберіть «Windows Vista MUI v2.55 x86.exe», якщо у вас 32-бітна версія Windows Vista, або «Windows Vista MUI v2.55 X64.exe» для 64-бітної версії. Файл повинен бути запущений з використанням адміністративного дозволу, тому переконайтеся, що ви натиснули праву кнопку миші і вибрали «Запуск від імені адміністратора».
5
Ознайомтеся з відкрилися вікном «Multi-Language Package Installation» і виберіть установку самим верхнім, першим способом. Вам буде запропоновано вибрати пусковий файл мову ового пакету. Перейдіть до папки, яку ви тільки що створили і виберіть необхідний * .EXE файл. Далі вам буде запропоновано вказати ім'я вихідного файлу, яке буде оброблено програмою і використовуватися для застосування до файлу параметрів нового мову а. Виберіть назву вашої папки і залиште ім'я файлу за замовчуванням. Дочекайтеся, поки інструмент не завершить зміну мову ових параметрів системи.