Як зняти датчик abs. Як знімати датчик авс кашкай.

Датчики антиблокувальної системи гальм (АБС) розташовані на поворотних кулаках передніх коліс або маточинних збірках передніх і задніх коліс. З'ясувати установку датчиків АБС можете за допомогою заводської інструкціі.Подніміте за допомогою домкрата передню частину автомобіля. Встановіть машину на підпори. Зніміть відповідне переднє колесо, щоб відкрити доступ до деталей.
Інструкція
1
Підніміть за допомогою домкрата передню частину автомобіля. Встановіть машину на підпори. Зніміть відповідне переднє колесо, щоб відкрити доступ до деталей.
2
Якщо датчики встановлені на поворотних кулаках, відверніть болти, що кріплять датчик на поворотному кулаці. Акуратно зніміть датчик з поворотного кулака в місці його кріплення. Через вільне отвір звільніть кріплення кабелю датчика і від'єднайте штекер. Очистіть від забруднень посадкове отвір датчика і сам датчик. Аналогічно знімаються датчики АБС на задніх колесах.
3
Щоб зняти ротор датчика АБС, зніміть супорт відповідного гальмівного механізму і підв'яжіть його до механізмів підвіски без від'єднання гідравлічного приводу. Знявши датчик АБС, позначте гальмівний диск щодо маточини і зніміть цей диск. Ослабьте ступичні гайку. Зніміть стійку стабілізатора поперечної стійкості. Вивільните шарову опору з ступичні збірки, послабивши гайку її кріплення.
4
Вибийте пружинний штифт кріплення внутрішнього ШРУСа і зніміть приводний вал в зборі. Від'єднайте рульову тягу від маточини і звільніть кульові шарніри. Відзначивши розташування головки розвальний болта, відгвинтите болти кріплення маточини до стійки підвіски. Зніміть маточину в зборі. Демонтуйте маточину із ступичні збірки методом її випрессовкі. Зніміть ротор датчика АБС, відкрутивши болти його кріплення до фланця маточини. Ротори датчиків АБС на задніх колесах знімаються аналогічно.
5
Установку датчика проведіть у зворотному порядку. Якщо був знятий ротор, при зборці маточини замініть пружинний штифт кріплення внутрішнього ШРУСа і ступичні гайку. Проконтролюйте моменти затяжки всіх з'єднань відповідно до рекомендацій заводу-виготовлювача. Відрегулюйте повітряний зазор між датчиком і його ротором. Після складання перевірте справність і працездатність АБС.
6
Для регулювання повітряного зазору між датчиком і його ротором, виміряйте величину зазору між датчиком АБС і кожним з 44 зубів його ротора. Порівняйте результати вимірювань з вимогами специфікацій. При недостатньому зазорі відрегулюйте його за допомогою спеціального пристосування. При надмірно великому зазорі замініть ротор або датчик АБС.