Як вибрати телевізор-плазму.

Щоб вибрати телевізор-плазму, необхідно, насамперед, знати кілька важливих фактів. Для початку вам потрібно дізнатися те, що під терміном "плазма" мається на увазі два різних пристрої: плазмова панель і плазмовий телевізор. Перший є лише екраном, який не має вбудованого ТВ-тюнера, і телевізором, по суті, не є. А плазмовий телевізор має всі характеристики, властиві звичайному телевізору, тобто він вміє приймати телепрограми і відтворювати звук. Тому перед покупкою обов'язково перевірте, що це саме телевізор, а не проста плазма. Для того, щоб зробити правильну покупку, вам потрібно знати основні характеристики даного пристрою.
Інструкція
1
Діагональ плазмового телевізора. Як і у випадку зі звичайним телевізором, вам потрібно почати з діагоналі. По цій характеристиці плазму можна умовно розділити на три категорії: з діагоналлю менше 40 ", від 41 до 49 дюймів і 50 і більше дюймів. Найбільш оптимальним і популярним варіантом вважаються плазмові телевізори, які відносяться до другої групи. Оптимальною дистанцією перегляду таких телевізорів вважається 3 метра, на відміну від 4 метрів для 50 дюймів.
2
Контрастність і яскравість. Роль цього показника не слід переоцінювати, оскільки виробники плазмових телевізорів вказують максимально можливі значення яскравості і контрастності, які досить складно порівняти. Проте, чим більше ці значення, тим якісніше і насиченішим ви отримаєте відтворюване зображення. Стандартні показники яскравості плазми лежать в діапазоні від 400 до 500 кд/кв. м. (для недорогих 42- і 50- дюймових телевізорів), і від 1400 до 1500 кд/кв. м. для просунутих моделей.
3
Дозвіл екрану. Ця характеристика показує кількість пікселів на екрані. Чим вище дозвіл, тим більш якісною і однорідною буде картинка. Для недорогий плазми з діагоналлю 42 "стандартом буде 852x480 пікселів, а для більш досконалої - 1024х768.
4
Інші характеристики. Досить важливою характеристикою також вважається наявність роз'ємів і портів, вони визначають список пристроїв, які можна підключити до вашої плазмі. Іноді також важлива наявність аксесуарів, які можна використовувати з цією моделлю. Навіть якщо ви не збираєтеся купувати настінне кріплення для плазми зараз, то зовсім не обов'язково, що ви не захочете зробити це в майбутньому.