Як зробити обтічник на мотоцикл. обтічники на мопед альфа.

Аеродинамічний обтічник - не лише модний аксесуар мотоцикла. Він захищає мотоцикліста від вітру і бруду, підвищує максимальну швидкість мотоцикла, знижуючи опір повітря. Самостійне виготовлення обтічника для мотоцикла дозволить не тільки знизити фінансові витрати, але й надати мотоциклу особливу індивідуальність за своїм смаком.
Вам знадобиться
  • Пінопласт. Інструмент для його різання. Клей ПВА.
  • Металеві труби для каркаса. Зварювальний апарат. Кріпильні елементи.
  • Склотканина. Епоксидна смола. Тонка сітка для підсилення.
Інструкція
1
В першу чергу зробіть болванку-форму з пінопласту. Болванку виготовте складальної з декількох плит пінопласту, склеєних клеєм ПВА (не "Моментом»). Болванку виконайте в закритому стані, тобто без жодних технологічних отворів (наприклад, для фари).
2
Продумайте і виконайте каркас для майбутнього обтічника. Форма-болванка допоможе продумати і точно підігнати розміри каркаса до майбутнього обтічника. На каркасі передбачте кронштейни кріплення до рами (якщо обтічник буде нерухомим) або до передньої вилки (для рухомого обтічника). Сам каркас виконайте з підходящих труб.
3
Після вирізання форму-болванку приміряйте до мотоцикла. Якщо остаточна форма майбутнього обтічника задовольнить, загладьте поверхні форми і обробіть шпаклівкою. Придбайте двухкомпонентную поліефірную шпаклівку. Цей вид шпаклівки швидко сохне і легко піддається обробці напилком і наждачним папером.
4
Перед виготовленням самого обтічника нанесіть на форму розділовий шар з парафіну, розчиненого в бензині. Просочіть склотканина в епоксидної смолі в пропорції 1: 1. Технологія просочення в домашніх умовах: на лист оргскла або лінолеуму покладіть шматок склотканини, на неї тонким шаром нанесіть епоксидку. Потім виждіть кілька хвилин. Використовуйте тонку склотканина в декілька шарів. Епоксидну смолу змішайте з пластифікатором і наповнювачем (алюмінієвою пудрою).
5
Наклейте склотканина на форму-болванку в декілька шарів. Шари викладайте без бульбашок. Після наклеювання 2 мм шару прокладете тонкої сіткою для посилення обтічника. Потім наклейте ще 2 мм шар. Місця кріплення обтічника до каркаса додатково підсильте сіткою.
6
Після ретельної просушки витягніть пенопластовую форму-болванку. Подгоните обтікатель до каркаса і відшліфуйте. Встановіть на мотоцикл. Якщо результат роботи вийшов задовільним, зніміть егодля остаточного доведення зовнішнього вигляду і забарвлення.
Корисна порада
Епоксидна смола токсична. Роботи з нею проводите в добре провітрюваному приміщенні.