Як встановити програму daemon.

Однією з найпопулярніших програм, емулює роботу дискового приводу, заслужено є Daemon Tools. Це досить невелика, але в той же час багатофункціональна утиліта, яка вміє успішно приховати себе від популярних захистів від копіювання, таких як SafeDisk, StarForce і ProtectCD.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools (Lite або Pro).
Інструкція
1
Скачайте програму з офіційного сайту розробників. Daemon tools поставляється у версії Pro і Lite. Перша версія пропонує найбільш широким функціоналом для створення різних образів дисків і їх емуляції. Daemon Tools Lite має менший функціонал, але в теж час менш вимоглива до ресурсів і працює швидше. Для домашнього використання програма безкоштовна, проте для використання в організаціях (університет, бібліотека) утиліту доведеться придбати. Єдина відмінність платної версії від безкоштовної - наявність постійної технічної підтримки.
2
Запустіть завантажений файл і виберіть бажаний мову, яка буде використовуватися в процесі установки. Натисніть кнопку «Ок».
3
У вікні натисніть «Далі». Ознайомтеся з умовами ліцензійної угоди і натисніть «Приймаю».
4
Потім почнеться установка необхідного для функціонування програми драйвера. Після його установки для продовження інсталяції Daemon Tools необхідно буде перезавантажити комп'ютер. Натисніть «Ок» і дочекайтеся запуску системи і продовження роботи установника.
5
Оберіть необхідні для вас компоненти. Натисніть «Далі».
6
Далі розробники програми попросять встановити їх веб-сторінку в якості домашньої для вашого браузера. Можете відмовитися від цього, знявши галочку з відповідного пункту. Щоб продовжити натисніть клавішу «Далі».
7
Вкажіть в яку папку ви хочете встановити програму . Якщо розташування за замовчуванням вас влаштовує, то натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся закінчення інсталяції. Якщо не хочете, щоб Daemon Tools запустилася після закриття вікна, то зніміть відповідну галочку «Запустити Daemon Tools». Натисніть «Готово».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rW38rFEdOFs
Корисна порада
Повна підтримка Windows 7 з'явилася тільки починаючи з Daemon Tools Lite версії 4.35.5. Всі попередні збірки програми не підтримують цю ОС і можуть працювати тільки на Windows XP і Windows Vista.