Як записати файли на компакт диск.

Якщо ваш дисковод має функцію запису, то з його допомогою можна записувати файли на компакт диски. На диски можна записувати музику, фільми, а також звичайні документи і зображення. Для цього можна використовувати як спеціальні програми, так і штатні засоби операційної системи Windows.
Вам знадобиться
  • - CD-RW або DVD-RW дисковод;
  • - програма CD Burner XP.
Інструкція
1
Завантажте безкоштовний додаток для запису файлів на диск CD Burner XP. Завантажити його можна з офіційного сайту http://cdburnerxp.se. Встановіть CD Burner XP на комп'ютер і запустіть його.
2
Вставте чистий компакт -диск в привід, встановіть його тип (CD або DVD) і виберіть рядок «Створити диск з даними» в першому вікні, програми. Відразу після цього відкриється вікно додавання файлів, що нагадує зовні програму «Провідник».
3
У правій частині вікна CD Burner XP відкрийте папку, в якій знаходяться файли, призначені для запису на диск. Копіюйте або перетягуйте необхідні файли в ліву частину вікна. Слідкуйте при цьому за кількістю залишку вільного місця на диску за допомогою спеціальної смуги-індикатора, яка розташована в нижній частині вікна вікна. Після копіювання всіх необхідних файлів в ліву частину вікна переконайтеся, що ця смуга не перетнула межу, тобто сумарний розмір доданих файлів не перевищив допустимого значення.
4
Для початку фізичної записи файлів на диск натисніть кнопку «Прожиг». В процесі пропалювання закрийте всі вікна і не запускайте нічого навіть у фоновому режимі, так як раптово перерваний процес пропалювання може повністю зіпсувати диск. Після закінчення запису повторно вставте диск в привід і перевірте наявність файлів на ньому.
5
Якщо з якоїсь причини ви не можете встановити на комп'ютер програму для запису дисків, то записати файли можна за допомогою стандартних засобів Windows. Для цього відкрийте файловий менеджер («Провідник») і скопіюйте необхідні для запису на диск файли. Потім зайдіть в папку «Мій комп'ютер», відкрийте в ній CD- дисковод і вставте скопійовані файли. При цьому їх значки будуть виглядати напівпрозорими. Потім натисніть на кнопку «Записати файли на диск». Відкриється «Майстер записи файлів дисків», в якому пропишіть ім'я диска і виберіть його тип, після чого натисніть кнопку «Запис». Даний спосіб більш простий, але менш надійний.