Як вибрати фотокамеру.

Для того щоб зробити правильну покупку, вам потрібно знати основні технічні характеристики. Так само не буде зайвим вивчити відгуки про обраний фотоапараті, порівняти знімки, які зроблені різними камерами.
Інструкція
1
Мегапікселі.Ето перше, на що звертають увагу при покупці фотокамери. Думка, що чим більше мегапікселів, тим краще якість фотографій, кілька помилково. Ця характеристика показує максимальний дозвіл знімка, який можна зробити фотокамерою без втрати якості. Для знімків в домашній альбом цілком може вистачити 2-3 мегапікселів, якщо ж ви купуєте камеру для аматорської зйомки, то вам вистачить 3-5 мегапікселів.
2
Матриця цифрового фотоаппарата.Кроме кількості мегапікселів на якість фотографій впливає матриця камери. Матриця - це пристрій, який відповідає за передачу кольору, передачу дрібних деталей, шуми, глибину різкості. Щоб отримати якісний знімок, в фотокамері повинна бути можливість ручного регулювання чутливості, так як електроніка не завжди може правильно вибрати цей параметр. Чим більше межі ручної настройки чутливості, тим краще фотоапарат.
3
Оптика і об'ектіви.Обратіте увагу на таку функцію, як збільшення (zoom) - він може бути оптичним або цифровим. Дешеві фотоапарати володіють тільки цифровим збільшенням. Фотографії, зроблені за допомогою цифрового зума, виходять гіршої якості, так як знімки збільшуються вже після зйомки. Оптичний зум виконується за рахунок зміни фокусної відстані об'єктива. Їм можна скористатися, коли ви не можете фізично наблизитися до об'єкта.
4
Електроніка.Проізводітелі в основному вказують лише формати файлів, які може зберегти фотоапарат. Стандартним форматом вважається JPEG, він займає набагато менше пам'яті, порівняно з професійними форматами, але в той же час візуально мало чим від них відрізняється.
5
Пам'ять фотоаппарата.В деяких випадках цифрові фотоапарати мають вбудовану пам'ять, але зазвичай вона занадто мала. Тому практично всі камери мають можливістю збереження інформації на зовнішні носії.
6
Джерело живлення фотоапарата. Деякі камери працюють на звичайних пальчикових батарейках, яких вистачає приблизно на 30 знімків. Так само існують фотоапарати, які живляться від літієвих акумуляторів. Але найбільш прийнятним варіантом вважаються лужні металлогидрідниє батареї (вони володіють максимальним терміном служби).
Корисна порада
вибрати фотоапарат, параметри фотокамер, покупка фотоапарата
На вітринах магазинів можна зустріти величезну кількість різних цифрових фотокамер. Більшість з них не мають особливих відмінностей. Якщо ви хочете придбати якісну камеру, то серйозно поставтеся до вибору цього апарату.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - інструкція до фотокамери.
Інструкція
1
Відразу відмовтеся від придбання дешевих мильниць, ціна яких нижче 15 тисяч рублів. У цьому ціновому діапазоні ви не знайдете навіть подібності професійної фотокамери. Зупиніть увагу на дзеркальних фотоапаратах. Основним їх перевагою є точне фокусування зображення. Крім того, дзеркальні фотокамери розраховані на періодичну зміну об'єктива.
2
Тепер приступите до визначення характеристик фотокамери. Важливим, але не головним параметром камери є максимальна кількість пікселів, з яких складається знімок. Принцип «Чим більше - тим краще» працює далеко не завжди. Якісні фотографії можна отримати і при роботі з маленькими дозволами.
3
Фотокамера повинна володіти якісним стабілізатором зображення. Це необхідно для компенсації коливань пристрою під час зйомки. При використанні слабкого стабілізатора ви навряд чи зможете отримати якісні знімки.
4
Особливу увагу приділіть матриці фотокамери. Це найважливіший елемент пристрою. Саме робота матриці безпосередньо впливає на якість отриманих знімків. Ось основні характеристики матриці: фізичний розмір, дозвіл, світлочутливість, ставлення сигнал-шум.
5
Вивчіть можливості ручної настройки параметрів роботи фотокамери. Це дуже важливий аспект, тому що досить рідко для отримання хорошої фотографії використовуються автоматичні режими зйомки.
6
Нерідко хороший об'єктив для фотокамери коштує дорожче, ніж сам апарат. Уважно поставтеся до вибору цього елемента фотоапарата. Вам може знадобитися кілька об'єктивів: довгофокусний і короткофокусний.
7
З'ясуйте тривалість роботи фотокамери зі включеним ЖК-дисплеєм. Зазвичай воно сильно відрізняється від часу, заявленого виробником.