Як відновити вилучені смс з телефону. Відновлення смс на телефоні.

Іноді терміново потрібно відновити вилучені з телефону смс-повідомлення. Таке бажання зазвичай виникає, якщо повідомлення містило важливу інформацію (наприклад, банківський код). Чи можна це зробити?
Інструкція
1
Навіть не намагайтеся звертатися з подібним проханням до свого оператору зв'язку. Якщо така інформація і зберігається у нього в архіві, він її зможе надати тільки в разі офіційного запиту з органів МВС і ФСБ.
2
Вивчіть меню «Повідомлення» у вашому телефоні. Якщо в цьому меню є папка «Видалені», то цілком ймовірно, що останні видалені повідомлення ще можна відновити.
3
Зайдіть в інтернет на один із сайтів, що пропонують допомогу по відновленню видаленої інформації з жорстких дисків комп'ютера або знімних носіїв. Скачайте програму. Зазвичай такі програми надаються безкоштовно для всіх бажаючих, тому якщо з вас за скачування попросили прислати платне смс або перевести гроші на рахунок, покиньте цю сторінку, щоб не стати жертвою шахраїв.
4
Якщо з часу видалення необхідної вам повідомлення ви не вимикали свій телефон або не змінювали в ньому SIM-карту, ви можете спробувати відновити інформацію за допомогою кард-рідера. Справа в тому, що майже у всіх телефонах віддалена інформація ще деякий час зберігається в кеш-пам'яті SIM-карти. І остаточно вона зникає тільки тоді, коли оперативна пам'ять телефону буде повністю заповнена.
5
Купіть кард-рідер, звернувшись на один із сайтів, що займаються їх розповсюдженням. Витягніть з телефону SIM-карту і вставте її в кард-рідер. Підключіть його до комп'ютера через USB-порт. За мить вся інформація, що зберігається в кеш пам'яті SIM-карти, буде відображена на моніторі.
6
Зверніть увагу: відновити таким чином можна тільки декілька останніх повідомлень, тому якщо ви хочете відновити повідомлення, віддалене кілька місяців тому, це у вас навряд чи вийде.
7
Пам'ятайте, що відновити повідомлення можна тільки з SIM-карти. Повідомлення, видалені з пам'яті телефону, відновленню не підлягають.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OyidcmJU-gQ
Зверніть увагу
Втративши пристрій, або якщо воно зламалося, братися за голову вже стає пізно. Але в більшості випадків загублені дані з телефону відновити можна. Щоб перевірити, чи передбачена на вашому телефоні така функція, як повернення вилучених файлів, уважно прочитайте інструкцію до апарата.
Корисна порада
При таких збоях ймовірність відновлення даних залежить від багатьох факторів. Наприклад, на деяких моделях телефонів можливо стовідсоткове відновлення контактів після їх видалення, так як вони розташовані в окремій області пам'яті і при видаленні не стираються а просто позначаються як вилучені. Відповідно, якщо після збою не створювати нові контакти, старі можна повністю відновити.
Напевно, практично кожна людина стикався з тим, що потрібна інформація з мобільного телефону була помилково видалена. Чи можна відновити вилучені повідомлення ? І як це зробити?
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
  • - кард-рідер
  • - USB-провід
Інструкція
1
Якщо ж це все-таки з вами сталося, не турбуйтеся, візьміть в руки телефон і ретельно перегляньте меню «Повідомлення». В цьому меню знайдіть папку «Видалені» та перевірте, може бути, останні видалені повідомлення ще можливо відновити.
2
Врахуйте, що відновленню підлягають лише повідомлення з SIM-карти. Тому якщо ви їх видалили з пам'яті телефону, відновити їх нереально.
3
Майте на увазі, що звертатися з таким проханням до операторів зв'язку марно. Оскільки інформація подібного роду знаходиться у них в архіві, вони її зможуть надати, тільки отримавши офіційний запит з правоохоронних органів і ФСБ.
4
Зверніться за допомогою до інтернет - сайтів, які надають послуги з відновлення видаленої інформації з жорстких дисків комп'ютера або будь-яких інших знімних носіїв. Але, будьте обережні при скачуванні програм, щоб не стати жертвою шахраїв. У більшості випадків вони надаються безкоштовно, а якщо ж вас попросять переслати платне повідомлення або сплатити платіж будь-яким іншим способом, негайно покиньте сторінку.
5
Наступний спосіб відновлення інформації - використання кард-рідера. Але, знайте, даний спосіб буде ефективний тільки в тому випадку, якщо з моменту видалення повідомлень ви не вимикали телефон і не міняли в ньому SIM-карту. Пам'ятайте, в кеш-пам'яті SIM-карти віддалена інформація зберігається доти, поки коли оперативна пам'ять телефону не буде заповнена.
6
Придбайте кард-рідер в салон-магазинах або через інтернет-сайти, які займаються їх розповсюдженням. Відкрийте задню панель телефону, вийміть SIM-карту і вставте її в кард-рідер. Потім через USB-порт підключіть його до комп'ютера і перегляньте все повідомлення , що зберігаються в кеш пам'яті SIM-карти. Але, майте на увазі відновити у вас вийде тільки останні, не так давно видалені повідомлення .