Як відремонтувати домкрат.

Основне призначення домкратів - підйом і фіксація важких предметів на певній висоті. Такими вантажопідйомними механізмами користуються автомобілісти, коли необхідно замінити колесо. Якщо виникає потреба у ремонті домкрата, перше, що потрібно зробити, - вибрати автосервіс.
Вам знадобиться
  • - контактна інформація
  • - телефон
  • - договір
  • -попередня запис
Інструкція
1
Визначтеся з СТО, яка буде проводити ремонт домкрата. Сьогодні вибрати автосервіс не складає труднощів, але в цьому і полягає основна проблема. Підприємство повинно відповідати ряду критеріїв, до основних з яких відносяться тривалість роботи, спектр надаваних послуг, наявність спеціального обладнання, кваліфікація майстрів, надання гарантій. Бажано вибирати фірму, де ви вже раніше обслуговувалися, або ж за рекомендацією знайомих.
2
Перш ніж їхати в сервіс по ремонту автомобільного устаткування, зателефонуйте туди, охарактеризуйте несправність і попередньо узгодьте час і дату відвідування. Це надалі позбавить від необхідності очікування моменту, поки звільнитися хтось із співробітників станції.
3
Наполягайте на тому, щоб огляд домкрата на предмет несправностей і визначення їх причини, проводилися при вас. Після того, як причини встановлені, поцікавтеся тривалістю ремонтних робіт, порядок їх проведення і вартістю.
4
Укладіть з СТО письмовий договір на надання послуг з ремонту домкрата, в якому обов'язково обговоріть конкретні терміни і ціни, особливу увагу зверніть на відповідальність сторін і обсяг наданих гарантій. У разі нової несправності в період дії гарантії реалізувати свої права споживача буде набагато простіше.
5
При авансування робіт і остаточному розрахунку обов'язково візьміть касовий чек, який підтверджує оплату наданих послуг. Приймайте відремонтоване обладнання лише після перевірки його працездатності. Факт передачі автомобільного інструменту власнику супроводжується підписанням відповідного акту виконаних робіт. Не підписуйте цей документ доти, поки не переконаєтеся, що домкрат справний.
Зверніть увагу
Звертайтеся тільки в ті автосервіси, які мають відповідні ліцензії на проведення такого роду ремонтних робіт. Обслуговування у приватних осіб із сумнівною кваліфікацією може мати незворотні наслідки.
Корисна порада
Якість та рівень послуг, що надаються автосервісом, можна визначити вже по першому телефонному дзвінку. Досвідчений фахівець з кількох словами вловить суть поломки, уточнить характерні ознаки і назве можливі причини несправності.