Як відправити фото по асьці на телефон.

Протокол миттєвих повідомлень ICQ, крім тексту, дозволяє передавати файли з пристрою на пристрій. Ця передача може здійснюватися як безпосередньо, так і опосередковано, через спеціальні сервери. Широкими функціями з передачі файлів з комп'ютера на телефон володіють альтернативні клієнти ICQ.
Інструкція
1
Запустіть альтернативний клієнт ICQ - QIP Infinum і відкрийте його налаштування. У діалоговому вікні налаштувань перейдіть у вкладку «Загальні» і поставте галочку навпроти команди «Включити можливість передачі файлів». Нижче, в опціях передачі файлів, виберіть «Напряму». Після цього відкрийте вікно листування з необхідним контактом і натисніть кнопку «Відправити файл», яка знаходиться між полем для введення тексту і полем листування. У вікні файлового менеджера виберіть потрібне фото відкрийте його. Після цього в поле листування з'явиться текст «Відправлення файлу ...» і кнопка «Скасувати». Адресат при цьому повинен буде натиснути кнопку «Прийняти» для встановлення з'єднання і передачі файлу. Недоліком даного методу є відсутність його підтримки деякими моделями телефон ов, а також те, що одержувач при передачі файлу неодмінно повинен бути в мережі.
2
Відкрийте вікно QIP Infinum і в параметрах передачі файлів поставте галочку навпроти рядка «Передача файлів через web-сервер». Потім відкрийте листування з контактом, якій ви хочете послати фото, і натисніть на кнопку «Відправити файл». Виберіть і відкрийте потрібне фото способом, аналогічним вищеописаному. Після цього обрана фото графия буде завантажена на сервер, а одержувачу в повідомленні прийде тимчасова посилання для її скачування. Скачування проводиться за допомогою вбудованого телефон ного браузера. Основним плюсом даного методу є те, що для передачі фото одержувач може знаходитися оффлайн, однак посилання на фото графию діятиме обмежений час.
3
Зайдіть в браузер і відкрийте сайт imageshack.us. Завантажте зображення на даний сервіс, натиснувши кнопку Browse і вибравши у вікні файлового менеджера необхідне фото. Після цього натисніть кнопку «Додати». Наступна відкрилася сторінка буде містити зображення, посилання на нього і коди для його вбудовування. Для того, відправки фото по ICQ просто надішліть потрібного контакту посилання на завантажену фото графию. Даний спосіб найбільш надійний, тому що посилання буде діяти завжди, а одержувач при пересиланні може бути не в мережі.