Як відключити газ-контроль. відключити газконтроль на газовій плиті горіння.

Безпека газового обладнання в процесі експлуатації - один з головних чинників. Тому більшість сучасних моделей газових плит і котлів обладнані системами газо- контроль. Вони призначені для блокування подачі рідкого палива, в разі задування вогню - щоб уникнути витоку газу. Але іноді виникає необхідність відключити газ-контроль.
Вам знадобиться
  • - газовий ключ
  • - підлаштування гвинт
  • - захисні рукавиці
Інструкція
1
Визначте причини, з яких система газ- контроль постійно перекриває подачу газу на конфорки або духову шафу кухонної плити. Практика показує, що однією з найбільш поширених причин є неправильна експлуатація. Принцип роботи газ-контролю заснований на нагріванні температурного датчика. Якщо раніше визначеного часу відпустити ручку подачі газу, то система контролю витоків газу його відключить. В цьому випадку необхідно витримувати 2-5 секунд, як зазначено в технічній документації виробника.
2
Якщо причина в недостатньому тиску газу в центральній трубі, знадобляться налагоджувальні роботи в газорозподільній підстанції. Це - ліцензований вид діяльності, яким займаються представники газових служб. Для перевірки і регулювання необхідно подати заявку в місцеве відділення міськгазу.
3
Перед тим як викликати представника міської служби газу, перевірте кран, встановлений на газовій трубі. Він може бути не повністю відкритий, що й призводить до припинення подачі палива на конфорки. В цьому випадку усунути причину просто: достатньо встановити кран в нормальне положення. Регулювати подачу газу на обладнання необхідно підлаштування гвинтом.
4
Відключити газ- контроль вправі тільки працівники, які мають відповідні допуски. У цьому випадку обов'язково проконтролюйте, щоб фахівець, який виробляв роботи, обов'язково зробив запис у книжці по експлуатації газових приладів, вказавши дату, характер виконуваних робіт і прізвище фахівця.
5
Відрегулювати систему газ- контроль можна самостійно. Для цього зніміть нижню панель духової шафи газової плити і знайдіть датчик газ-контролю. За своєю формою він нагадує круглу капсулу на кінці металевої трубки. Уважно подивіться на положення термопари: з мовою полум'я вона повинна ледь стикатися. Якщо ж положення датчика зміщене, його необхідно відрегулювати газовим ключем або гвинтом - залежно від моделі плити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mE7UhITTrFU
Зверніть увагу
Перш ніж купувати газову плиту, поцікавтеся у продавців-консультантів її особливостями, зокрема, принципом роботи системи газ-контроль. Перед початком робіт по регулюванню обов'язково перекрийте подачу газу.
Корисна порада
Середній час спрацьовування системи газ-контроль на конфорки складає 2-3 секунди. В режимах гриля і духовки воно може досягати 15 секунд.