Як виправити поріг. виправляти поріг або так.

Під час попадання в замет або яму багато автомобілістів стикаються з пошкодженням порогів , які згодом доводиться вирівнювати. Рекомендації, як виправити поріг, допоможуть в даному випадку уникнути помилок і виконати необхідний ремонт самостійно.
Інструкція
1
Методика його ремонту безпосередньо пов'язана з типом установки самого порога на авто конкретної марки. Якщо пороги вашого автомобіля знімні, їх виправлення можна здійснити досить швидко. Якщо сам поріг отримав несуттєве пошкодження, просто зніміть дану деталь, відкручуючи всі гвинти кріплення, а потім приступайте безпосередньо до ремонтних робіт. Вирівнювання знятого порога виконуйте на верстаті, використовуючи звичайні автомобільні інструменти, які досить часто застосовуються при рихтовке і зварюванні.
2
Уже після вирівнювання і виправлення знімного порога, покрийте його внутрішню поверхню спеціальною антикорозійною мастикою. Коли ушкодження порога суттєві, а на його поверхні з'явилися великі дірки, його краще не вирівнювати, а відразу міняти на новий. Рекомендації, як відремонтувати поріг, приварений до кузова, передбачають кілька методик ремонту, вибір яких залежить від типу пошкодження. При незначних пошкодженнях, коли на порозі не виникло ніяких складок, виправляють його витяжкою зовні. Приварите до порога спеціальні цвяхи, призначені для виправки, а потім зробіть послідовну витяжку з допомогою споттера або інерційного знімача.
3
Якщо поріг вашого авто отримав ушкодження середнього рівня, приступайте ремонту пошкодженої ділянки. Перед цим обов'язково зніміть двері машини, а потім - сидіння, а після них - і покриття підлоги. Щоб виконати ремонтні роботи, збоку порога вирізайте невелике прямокутне отвір, через яке можна ввести потрібний інструмент - наковаленкою або інше прилад. Далі здійснюйте витяжку самого пошкодження за допомогою гідравлічних пристосувань.
4
Коли форма пошкодженого порога буде відновлена, заваріть шматочком металевого листа раніше вирізане вікно. Так як в даному випадку зворотна сторона зварювання залишиться недоступною для вас, загальну виправку швів здійснити неможливо, тому зовнішній шов загладьте олов'яним припоєм. Після виконання виправлення порога обов'язково обробіть автомобільної шпаклівкою його зовнішню частину, а потім правильно підберіть фарбу в тон кузова вашого автомобіля і зафарбуйте пошкоджену ділянку за допомогою балончика з пульверизатором.
При необхідності вирівняти поріг в дверному блоці слід враховувати матеріал, з якого він виготовлений, використовувати спеціальні професійні інструменти. Якщо височина невелика, можна замість вирівнювання зробити стяжку підлоги, тим більше, що вкладання будь-яких підлогових матеріалів повинно проводитися на вирівняну поверхню.
Вам знадобиться
 • - електрична пила;
 • - шліфувальна машина;
 • - наждачний папір;
 • - болгарка;
 • - диски з міцної стали;
 • - профіль;
 • - саморізи;
 • - болти;
 • - цемент;
 • - річковий пісок;
 • - суміш для наливної підлоги.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте вирівнювати тільки високий поріг в дверному блоці, зніміть двері, витягнете коробку. Подальша робота буде залежати від матеріалу, з якого виготовлений сам поріг .
2
Дерев'яний поріг вирівнювати досить просто. Візьміть звичайну електричну пилку. Зробіть декілька поперечних і рівні бічні пропили, потім пропиляєте по горизонталі. Зачистіть поріг шкуркою за допомогою шліфувальної машини і наждачного паперу. Встановіть дверний блок і двері.
3
Цементний поріг вирівнювати значно важче, і пилкою тут не обійтися. Вам будуть потрібні болгарка і диск з міцного сплаву. Точно так же, як і у випадку з дерев'яним поріг ом, зробіть кілька поперечних і рівний бічний надпил, потім поступово, по частинах відпиляйте непотрібну височина. Зачистіть пропили шліфувальною машиною, встановіть дверний отвір, навісьте двері.
4
При маленькій височини, якщо ви плануєте робити капітальний ремонт і укладати будь-які покриття для підлоги, зробіть цементну стяжку всього статі. Це допоможе зробити поріг і підлогу на одному рівні.
5
Зніміть дверну коробку, поставте на поріг лазерний рівень, включите. За променю виставите маяки з профілю, призначеного для кріплення гіпсокартону. Маяки прикручуєте за допомогою саморізів або болтів. Для більшої міцності розведіть у відрі цемент і пролийте маяки, щоб вони не зрушилися при заливці.
6
Правильність установки маяків перевірте за допомогою рівної дошки і лазерного рівня. Залийте стяжку розчином, приготованим з 1 частини портландцементу 400 і 3 частин просіяного річкового піску. Через один тиждень проведіть остаточне вирівнювання за допомогою суміші для наливної підлоги. Таким методом ваш поріг і підлогу в квартирі перебуватимуть на одному рівні, а зроблена стяжка і вирівнювання дозволять постелити будь підлогові покриття без згинів і перекосів.