Як завести інжекторних машину в мороз.

Більшість автомобілістів знає про проблеми, з якими вони можуть зіткнутися в зимовий період. Морози дуже негативно впливають на двигун будь-якого транспортного засобу, так що вранці представляється неможливим навіть завести його. Це пов'язано з промерзанням масла в різних системах авто. Так що заводити інжекторних машину необхідно дуже акуратно.
Інструкція
1
Серед основних причин, які заважають завести машину зимовим ранком, варто виділити невелику розрядку акумулятора, загустение автомобільного масла і збільшення рівня його в'язкості. Якщо ви є власником інжекторной машини, ви ризикуєте «затопити» свічки.
2
Якщо після першої спроби завести машину двигун не заробив, не прагніть змусити автомобіль рухатися. Повертаючи ключ запалювання кожні кілька секунд, ви лише погіршить ситуацію. Робіть невеликі перерви між спробами (приблизно 30 секунд).
3
Для того щоб хоч трохи розігріти акумулятор, включите габарити або ближнє світло. Вже через дві хвилини машина відчує себе краще і, можливо, заведеться. Але при цьому дуже уважно стежте за прогреванием акумулятора, тому при великому навантаженні він дуже швидко розрядиться. Тоді ви можете розпрощатися зі своїм автомобілів на весь день.
4
Коли ви робите спроби завести інжекторних машину в мороз, не натискайте на педаль газу. У більшість автомобілів такого типу встановлена механічна коробка передач, яка допоможе вам в цій нелегкій праці. Зокрема, перед самим запуском натиснете на педаль зчеплення і потихеньку відпускайте її. За допомогою цього способу вже з другої або третьої спроби мотор повинен заробити.
5
Якщо цього не сталося - не впадайте у відчай. Вимкніть запалювання і відкрийте капот. Ретельно перевірте з'єднання акумулятора (поля + і -). Також огляньте стан свічок. Цю деталь краще взагалі регулярно міняти, тому вона швидко зношується і приходить в непридатність. У тому випадку, якщо з автомобілем все гаразд, залишається лише один вибір - від'єднати акумулятор і внеси його в будинок, щоб прогріти. Якщо ви поспішаєте - попросіть іншого автовласника «прикурити». Для цього заздалегідь покладіть в багажник запасні дроти для з'єднання з акумулятором. Приєднання завжди починайте зі знака «-». Перевірте роботу двигуна і вирушайте у своїх справах.