Як підключити блютуз-навушники до телефону. Як підключити гарнітуру блютуз до телефону.

Користуватися мобільним телефоном значно зручніше при наявності Bluetooth-гарнітури. Виключається опромінення голови, з'являється можливість одночасно з розмовою дивитися на екран апарату. При цьому повністю відсутні заважають дроти.
Інструкція
1
Перед тим як користуватися гарнітурою, яка була щойно придбана або довго не діяла, зарядите вбудований в неї акумулятор. Використовуйте для цього зарядний пристрій, що входить в її комплект. Якщо вона випущена тим же виробником, що і телефон, в деяких випадках її можна заряджати тим же пристроєм, що і власне телефон, але це незручно, оскільки втрачається можливість заряджати обидва прилади одночасно.
2
Пам'ятайте, що Bluetooth-гарнітуру будь-якого виробника можна підключити до телефону будь-якого іншого виробника (за умови, що такий інтерфейс в ньому є). Саме необхідність забезпечення сумісності апаратури різних виробників між собою в свій час і стала приводом для розробки стандарту Bluetooth.
3
Включіть в телефоні Bluetooth, якщо він до цього був вимкнений.
4
Знайдіть в меню телефону пункт, що відповідає режиму підключення до нього Bluetooth-пристроїв. Наприклад, в Nokia: «Меню» -> «Параметри» -> «Зв'язок» -> Bluetooth.
5
Увімкніть живлення гарнітури, використовуючи для цього, в залежності від її конструкції, кнопку або вимикач. Натисніть на гарнітурі кнопку скидання. У ряді випадків вона може бути розташована таким чином, що натискати на неї доведеться, наприклад, авторучкою. Не натискайте при цьому зайвих зусиль.
6
Запустіть в телефоні режим пошуку Bluetooth-пристроїв. Знайдіть у ньому пункт, відповідний назві гарнітури. Запустіть пару з ним.
7
Подивіться в інструкції до гарнітури, який необхідно вводити код для сполучення з нею. Якщо інструкції немає, спробуйте по черзі коди 0000, 1234 і 12345.
8
Після того як пару здійснено, гарнітура перестане бути видимою для інших користувачів. Вона залишиться такою (і поєднаної з вашим телефоном) до того моменту, поки ви не натиснете на кнопку скидання.
9
Скиньте гарнітуру відповідної кнопкою і проведіть пару заново в тому випадку, якщо вона зависла або якщо її необхідно підключити до іншого телефону .