Як запустити кроковий двигун.

Кроковий електро двигун неможливо запустити, просто подавши на нього постійне або змінну напругу. Для приведення в рух йому необхідна багатофазна послідовність імпульсів.
Інструкція
1
Дізнайтеся з документації, скільки обмоток має двигун : чотири чи шість. Там же знайдіть і цоколевку двигуна. Якщо документація відсутня, сфотографуйте двигун і помістіть знімок в тематичний форум. Там його впізнають і повідомлять вам цоколевку.
2
Найбільш простий спосіб приведення крокової двигуна під обертання полягає в наступному: - подайте напругу на першу обмотку; - зніміть напругу з першої обмотки і подайте на другий; - продовжуйте чинити так, поки не досягнете останньої обмотки (четвертої або шостої) ; - зніміть напругу з останньої обмотки і подайте його на першу.
3
Щоб реверсировать двигун , змініть послідовність подачі напруги на обмотки на зворотну.
4
Частоту обертання двигуна розрахуйте, поділивши частоту імпульсів в герцах на число його полюсів. Вона вийде в оборотах в секунду, для переведення її в обороти в хвилину помножте її на 60. Для того ж, щоб по необхідної частоті обертання обчислити частоту подачі імпульсів, поділіть частоту обертання на 60 і помножте на кількість полюсів двигуна. Частота вийде в герцах.
5
Більш складний і точний спосіб управління кроковим двигуном полягає в наступному: - подайте напругу на першу і другу обмотки; - зніміть напругу з першої обмотки, продовжуючи подавати його на другий; - продовжуючи і далі подавати напругу на другому обмотку, подайте його і на третю; - зніміть напругу з другої обмотки, продовжуючи подавати її на третю; - і так далі по кольцу.Вращающій момент збільшиться в два рази, крок зменшиться у стільки ж разів. При розрахунку способом, зазначеним у кроці 4, доведеться в обох випадках помножити кількість полюсів двигуна на два. Спосіб реверсування двигуна використовуйте такий же, як описаний в кроці 2.
6
Не забудьте зашунтувати обмотки двигуна діодами, включеними в зворотній полярності. Це охоронить транзисторні ключі в схемі управління від напруги самоіндукції. Незважаючи на це, не торкайтеся руками ланцюгів схеми управління, оскільки діоди можуть в будь-який момент вийти з ладу.
Переконайтеся, що машина знаходиться на гальмо стоянки, після чого, вичавивши педаль зчеплення, встановіть в нейтральне положення важіль перемикання передач (або упевніться, що він вже розташований в потрібному положенні). Це необхідно зробити тому, що іноді автомобіль ставлять на передачу прі не працюючому двигуні, щоб він залишався на місці, замінюючи тим самим "ручник".

Якщо запустити двигун автомобіля, при невижатом зчепленні і не вимкненому передачі, може відбутися наступне: при запуску двигуна машина почне рух різке вперед. Це може спричинити неприємності. Щоб уникнути їх, необхідно, повертати ключ запалювання за годинниковою стрілкою до спрацьовування стартера, тільки після того як ви переконаєтеся, що важіль коробки передач розташований в нейтральному положенні. Ключ запалювання необхідно відпустити відразу після того, як вдалося завести двігатель.Совет. Якщо ви сумніваєтеся, що машина стоїть на нейтральній передачі, заведіть двигун при вичавленої педалі зчеплення. Після того, як двигун почне працювати, спробуйте повільно віджати педаль зчеплення. Якщо автомобіль почне рух, необхідно педаль зчеплення відразу ж вичавити, а передачу відключити. А щоб ніяких неприємностей не виникало, завжди, перед тим як запустити двигун, перевіряйте, чи варто машина на ручнику. Якщо передача все ж виявиться включеною, цей захід обережності допоможе уникнути руху авто і двигун просто заглохнет.Чтоби провести пуск холодного двигуна, необхідна збагачена горюча суміш. Автоматично склад суміші при запуску регулюється, якщо у вас карбюраторний двигун з автоматичним управлінням повітряною заслінкою або інжектор. Авто зі звичайним карбюратором оснащені повітряною заслінкою з ручним приводом. Дану заслінку в момент запуску потрібно прикрити, щоб забезпечити збагачений склад суміші. Досягти цього допомагає висунення ручки управління. Після витягування ручки управління повітряної заслінкою, холодний двигун запускається так, як це було описано раніше. У міру розігріву двигуна його обороти почнуть зростати. Проводьте корекцію оборотів, злегка утапливая ручку, домагайтеся невеликих (близько 1500 об/хв), але стійких оборотів. Прогрітий двигун заводиться при повністю відкритій повітряній заслінці, що не дає суміші переобогатіться.