Як встановити внутрішній фільтр в акваріум. фильт для акваріума Як встановити.

Для людини одним з найбільш спокійних видовищ є спостереження за тим, як плавають риби. Це заспокоює нерви і розслабляє тіло, а головне приємно для очей. Але за ними потрібно не тільки спостерігати, а й доглядати. Зокрема, дбати про чистоту води.
Інструкція
1
Знайдіть відповідний саме вашому акваріуму фільтр, певної фірми виробника. Завдяки правильному вибору, ви позбудетеся від подальших проблем з фільтрами.
2
Порадьтеся з фахівцями або продавцями, вони допоможуть вам вибрати правильні фільтри, розкажуть вам про те, як правильно доглядати за акваріумом та його мешканцями, як його чистити, як стежити за ступенем його забруднення.
3
Купіть підходящий для вашого акваріума внутрішній фільтр. Розпакуйте, прочитайте інструкцію і спробуйте встановити по інструкції його в акваріум. Він повинен бути заповнений водою. Витягніть всіх рибок з акваріума, для того, щоб вони не заважали при установці фільтра.
4
Занурите внутрішній фільтр в воду, повністю, так щоб зверху його закривало водою на глибину близько десяти - п'ятнадцять міліметрів.
5
Прикріпіть до стінок акваріума внутрішній фільтр. На них зазвичай є липучки, завдяки яким вони кріпляться до стінок акваріума. Це допоможе зафіксувати його на певному рівні і не зрушуватися ні в одну сторону, ні в іншу.
6
Встановіть фільтр так, щоб назовні виходила трубка, до якої прикріпляється шланг. Це сприятиме очищенню і дасть вашим рибкам чисте середовище, в якій вони будуть жити. Через цю трубку виходить відпрацьована вода, яка входить через губку що знаходиться на кінці трубки фільтра.
7
Увімкніть фільтр в розетку для того, щоб він почав працювати. Не забудьте про техніку безпеки, включаючи його, перевіряючи те, як він працює.
8
Перевірте, чи працює внутрішній фільтр на вашому акваріумі. Для цього необхідно піднести руку до верхнього вихідного отвору, якщо відчуваєте струмінь води, значить фільтр функціонує як потрібно. Кілька хвилин подивіться, чи правильно він працює.
9
Помістіть рибок в акваріум і подивіться, чи комфортно їм з фільтром. Якщо все гаразд, і він працює як потрібно, можете продовжувати насолоджуватися своїми вихованцями. Головне не забувайте годувати їх і стежити за чистотою в акваріумі. Чистий середу допоможе їм продовжити максимально життя і, тим самим, довше радувати вас.
Зверніть увагу
При покупці акваріума не забудьте про те, що крім умиротворення від нього ви ще будете доглядати за його жителями і місце їх проживання, тобто акваріумом. Регулярно стежте за його чистотою.
Якщо ви вирішили встановити вдома акваріум, то вам не обійтися без аквариумного фільтра . До його вибору треба поставитися з особливою увагою, тому що від цього апарата буде залежати якість води у вашому підводному царстві.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч різновидів акваріумних фільтрів: внутрішні, зовнішні, донні, фільтри-аератори, а також фільтри, які виробляють механічну фільтра цію (в якості фільтра використовується фільтруюча нитка, губка або крихта), хімічну фільтра цію (за допомогою активованого вугілля або цеоліту), а також біо фільтра цію (в фільтрі використовуються мікроорганізми, які очищають воду від шкідливих домішок).
2
Фільтр необхідно вибирати виходячи з обсягу акваріума, а також тих функцій, які він повинен буде виконувати. Приміром, зовнішні фільтри зручні в експлуатації, а донні допомагають створити в акваріумі більш сприятливу мікрофлору, та й чистити їх потрібно раз в два-три роки. Для невеликих акваріумів ідеальним варіантом буде фільтр-аератор, який суміщає в собі функції очищення і насичення води киснем. У кожному разі перед тим, як зупинити свій вибір на якомусь певному фільтрі, слід проконсультуватися з фахівцем.
3
Перш ніж встановити фільтр, уважно ознайомтеся з інструкцією. Якщо ви придбали хімічний фільтр, то його необхідно заправити адсорбентом, який йде в комплекті.
4
Перед установкою фільтра підготуйте акваріум. Ретельно промийте його і залийте водою, щоб перевірити, чи не підтікає шви. Злийте воду і покладіть на дно акваріума заздалегідь підготовлений грунт. Якщо ви придбали донний фільтр, то його необхідно попередньо встановити під грунт. Налийте близько однієї третини води, після чого посадите рослини. Якщо ви вибрали внутрішній фільтр, то його потрібно встановлювати саме в цей момент. Прикріпіть фільтр за допомогою спеціальних липучок або утримує скоби, після чого заповніть акваріум водою до необхідного рівня. Зовнішній фільтр можна встановити після заповнення акваріума водою.
5
Після наповнення акваріума включите фільтр для того, щоб перевірити його роботу. Поки акваріум буде приходити в рівновагу (близько двох тижнів), фільтр необхідно тримати включеним. Як тільки ви побачите, що муть з води зникла, то можна сміливо заселяти ваш підводний світ рибками.