Як купити фотоапарат.

Правильний вибір при купівлі фотокамери - справа не найпростіше. Це можна пояснити великим асортиментом даної продукції на вітринах магазинів. Зараз можна придбати фотоапарат в ціновій категорії від 3 тисяч рублів і до безкінечності. Є кілька критеріїв у виборі фотокамери, їх використання допоможе зорієнтуватися і вибрати потрібну вам модель.
Вам знадобиться
  • - магазин фотопродукції
Інструкція
1
Першим критерієм вашого вибору є вид фотокамери. На ринку зараз виділяють «мильниці» і «дзеркалки». Мильницею називається фотоапарат за низькою ціною, з обмеженим функціоналом і зовні схожий зі звичайною мильницею. Зеркалка - це більш просунутий апарат з дзеркальним відоіскателем.В принципі, для зйомки сімейних свят, застіль та інших подібних заходів варіант з мильницею може виявитися найкращим: низька ціна, автоматичний фокус, дисплей замість видошукача, швидкий обмін фотографіями. Але якщо ви любите професійну зйомку з вирівнюванням тонів в необхідній пропорції, студійну зйомку або просто любите фотографії високої якості, то ваш вибір впаде на камеру дзеркального зразка.
2
Другим критерієм є ергономічність фотоапарата. Візьміть його в руки, покрутіть, приміряйте. Він повинен триматися добре у вас в руці. Зараз проводиться безліч камер зі зручним і приємним дизайном, які мають спеціальні подушечки для великого пальця руки. Чим зручніше фотоапарат, тим більше він буде вам подобатися.
3
Третім критерієм може бути кількість годин утримуваного заряду фотоапаратом, тобто тривалість роботи його від елементів живлення. Тут можна розділити акумуляторне харчування на 2 види: - акумулятори типу NiMh (AA); - акумулятори постоянние.Еслі ви любитель природних ландшафтів і походів на далекі відстані, то вам відмінно підійдуть акумулятори першого виду, т.к. можна взяти цілу упаковку таких батарейок і своєчасно міняти.
4
Четвертим за рахунком критерієм є можливість зміни флеш-карт. Вибираючи фотоапарат, поцікавтеся у продавця про максимально допустимих значеннях флеш-карти, підтримуваної вашою моделлю.
5
Останнім критерієм буде вибір місця покупки вашого фотоапарата. Тут варто визначитися заздалегідь, тому як фотокамера, куплена в магазині і на ринку, може коштувати по-різному. При покупці в магазині (інтернет-магазині) у вас з'являється гарантія. Ви точно знаєте, що в разі поломки куплену техніку зможуть відремонтувати, або обміняти на аналогічну. Якщо ви зробите покупку на ринку, або в комісійному магазині, то такої гарантії у вас немає, але ціна буде значно ніже.Особенностью вибору є кількість знятих кадрів фотокамерою. У кожної моделі свої значення. Приміром, купуючи напівпрофесійну камеру Nikon D50 "з рук", перевірте кількість клацань затвора. Якщо це значення не перевищує 8 тисяч, то фотоапарат зможе послужити вам ще кілька років без сбоев.Поетому при виборі місця покупки орієнтуйтеся на ваш бюджет і гарантії продавця фотокамери.