Як намалювати мультяшного людини. Як малювати руки мультяшних героїв.

Малюючи дружню карикатуру, забавний сімейний альбом або стінгазету, іноді необхідно додати зображення кумедних чоловічків. Навчіться малювати основу мультяшних людей і надавайте їм індивідуальні риси на свій розсуд.
Інструкція
1
Мультяшні чоловічки, як правило, мають гіпертрофовані риси. Тобто малюються вони так спеціально для того, щоб виділити певну якість персонажа. Худі й товсті, високі і коротуна, хитрі й добрі, всі вони явно демонструють свої якості зовнішнім виглядом. Подумайте, якого героя хочете намалювати ви.
2
Навчіться малювати пари мультяшних героїв, що мають контрастні характеристики. Почніть малювати протилежні фігури людей на одному аркуші. Намалюйте тіло маленького повного чоловічка, повільно виводячи на папері контур яйця, повернутого гострим кінцем вгору. Чи не витягайте верхню частину фігури - нехай у персонажа практично не буде шиї. Намалюйте невелику круглу голову відразу над «яйцем». Додайте їй ніс «картоплею», невеликі бігають очі - круглі або довгасті, як вам завгодно.
3
Пробуйте малювати фігуру в русі. Не розміщуйте руки і ноги паралельно один одному. Нехай ваш чоловічок йде або біжить. Забезпечите його забавними черевиками з квадратним каблуком і круглим грубуватим носом. Чи не малюйте ноги товстому персонажу, лише злегка роздвоївся низ «яйця».
4
Ручки також намалюйте маленькими, спрямованими в різні боки. Згадайте, що зазвичай мультяшки мають по чотири пальці.
5
Намалюйте чоловічкові забавну одяг. Нехай штани товстуна будуть натягнуті вище пояса, сорочка буде яскравою, а кепка спадає на очі. За бажанням намалюйте персонажу волосся або бороду.
6
Поруч з товстим чоловічком намалюйте худого і довготелесого мультяшку. Мальовані чоловічки здаються смішними саме в контрастних парах. Тіло високого людини зробіть схожим на олівець - витягнутим і «плоским». Ноги і руки зробіть також довгими, схожими на шланг. Пограйте з пропорціями: нехай руки будуть ненабагато коротше ніг.
7
Риси обличчя високого людини зробіть протилежними особі маленького чоловічка. Якщо у першій був ніс «картоплею», то друга нагорода довгим носом цікавого людини . Намалюйте йому великі круглі очі або окуляри, кучеряве волосся і стирчать вуха. Подумайте, в одяг якого кольору нарядити героя.
8
Освоївши малювання фігур і осіб різного типу, ви навчитеся комбінувати частини тіла і легко малювати будь-яких мультяшних героїв.