Як додати своє фото в свою сторіночку. Як закачевать картинки на свою сторінку вконтакті.

Соціальні мережі - зручний інтерактивний спосіб спілкування з друзями - як зі старими знайомими з дитинства, так і з новими приятелями, чия сторінка зацікавила вас при перегляді.
Інструкція
1
Як кажуть, «зустрічають по одягу», тобто за зовнішнім виглядом людини становлять перша думка про його особистості. Тому вкрай важливо зацікавити співрозмовника своєю зовнішністю - навіть якщо це віртуальний знайомий з соціальної мережі. Як правило, перше, на що дивляться гості ваше сторіночки - юзерпік, аватар користувача.
2
Щоб завантажити картинку з комп'ютера на свою сторіночку , відкрийте розділ «Налаштування», пройшовши авторизацію на своєму акаунті. Виберіть пункт «Змінити фотографію». Перед вами відкриється адресне вікно, де ви повинні будете вказати, яку саме картинку хочете помістити собі на сторіночку . Знайдіть, в якій із папок знаходиться дана фотографія, і натисніть на неї лівою кнопкою миші. У діалоговому вікні натисніть кнопку «Відкрити». Після цього ви знову опинитеся на своїй сторінці в соціальній мережі. Підтвердіть зміну аватара, натиснувши «ОК».
3
В деяких соціальних мережах відрізняються назви розділів налаштувань. На одних сайтах ви повинні натиснути на команду «Змінити фотографію профілю», на інших - «Редагувати мою сторінку». У кожному разі, процес завантаження та збереження зображення однаковий для всіх електронних ресурсів.
4
Деякі соціальні мережі або аська дозволяють завантажувати не лише збережені на вашому комп'ютері фотографії, а й створювати нові знімки. Якщо поруч з вами є веб-камера, на сторінці соціальної мережі натисніть «Змінити фотографію» і потім «Зробити знімок з веб-камери». Камера автоматично включиться і сфотографує вас за вашим бажанням. При цьому вам не потрібно буде зберігати зображення вручну: система сама запам'ятає сподобався вам знімок і завантажить його на вашу сторінку.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що деякі сайти блокують акаунти, розмістивши сторонні фотографії або зображення в якості своїх юзерпік. Особливо це відноситься до зображень порнографічного або образливого характеру.