Як дізнатися розмір кільця чоловіки. Як дізнатися розмір чоловічого кільця.

Думка про те, щоб зробити коханому приємне, вже давно крутилася у вас в голові, але тільки зараз оформилася в конкретне бажання? Ви вирішили купити йому кільце. Прекрасний подарунок: гарний, стильний, елегантний, до того ж буде постійно нагадувати коханому про вас. Тільки є одне «але» - ви поняття не маєте, який розмір кільця у вашого чоловіки .
Вам знадобиться
  • - кільце-зразок,
  • - олівець,
  • - лінійка,
  • - аркуш паперу,
  • - нитки.
Інструкція
1
Все дуже просто - візьміть на час кільце, яке носить ваш чоловік, і віднести його потайки в магазин для визначення розмір а. У ювелірів і продавців завжди є в арсеналі спеціальне пристосування, яке дозволяє обчислити розмір пальця за зразком, який ви принесете. Кільце просто надівається на спеціальну паличку з насічками, а місце, на якому воно зупиниться, точно покаже його розмір . У методу є один досить істотний недолік - далеко не завжди можна непомітно запозичити кільце у людини, не викликавши зайвих підозр.
2
Якщо коханий чоловік носить своє єдине кільце постійно, а знімає тільки перед тим, як лягти спати, ви можете скористатися іншим способом для визначення його розмір а. Просто покладіть кільце на аркуш паперу і акуратно обведіть по зовнішній і внутрішній стороні. Для того щоб уникнути можливих похибок, краще зробити кілька малюнків. Розмір кільця визначається по діаметру від одного внутрішнього краю до іншого. Якщо сумніваєтеся, можете прийти в ювелірний прямо з аркушем паперу, на якому красуються ваші замальовки. Разом з більш досвідченим продавцем-ювеліром ви без зусиль зможете визначити потрібну цифру і підібрати подарунок необхідного розмір а.
3
Якщо ваш коханий не носить кілець взагалі. Найскладніший спосіб, оскільки тут точно визначити розмір ви зможете тільки разом із самим чоловіком. Спробуйте зловчитися і обв'язати потрібний палець ниточкою або шматочком пряжі, поки чоловік спить. Для тих же цілей непогано підходять паперові смужки, які потрібно зуміти обмотати навколо пальця і відзначити місце з'єднання.
Зверніть увагу
Якщо приносите кільце в магазин, враховуйте його ширину. Справа в тому, що розмір кільця широкого і кільця вузького може досить суттєво відрізнятися.
Корисна порада
Якщо чоловік не носить кілець і ви намучилися, намагаючись зняти з нього пальця заповітний размерчік, подумайте добре, чи потрібно вам це. Цілком можливо, що вашому обранцеві просто не подобаються кільця, і ваш подарунок, вибраний силою таких неймовірних мук, так ніколи і не опиниться на його руці. Може бути, краще купити йому годинник?
Перше і основне правило, якого ви повинні дотримуватися при виборі кільця,? воно має співвідноситися з віком дівчини, якій призначений, а також з будовою кисті її руки. Якщо дівчина молода, то для неї ідеальним подарунком будуть невеликі, акуратні мініатюрні, легкі, тонкі кільця з нехитрим дизайном. Дами у віці зазвичай воліють кільця побільше і з дорогоцінними каменями. Здавна кільця великих розмірів (масивні, з каменями) вважаються символом жіночності.
Вам знадобиться
  • - Смужка паперу;
  • - Лінійка;
Інструкція
1
Кращий час для покупки кільця - день. Пов'язано це з тим, що пальці рук до вечора зазвичай набрякають і підібрати кільце правильного розміру буде дуже непросто. У ювелірному магазині, де ви збираєтеся купити кільце , повинна бути кімнатна температура, оскільки на холоді пальці стають тоншими, а в дуже теплому або задушливому приміщенні, навпаки - опухають. Це також позначиться на виборі потрібного розміру кільця. Не соромтеся приміряти кільця кілька разів.
2
Не перестарайтеся з приміркою. Від тривалих і утомливих примірок пальці рук також опухають. Якщо відчуваєте, що пальці стали опухати, підніміть руку і в такому вертикальному положенні потримайте її пар хвилин. Кров відступить від кисті рук і знову можна буде продовжити примірку.
3
Запам'ятайте, що кільця з камінням практично неможливо змінити в розмірі. А якщо ви купуєте кільце на тривалий термін (наприклад, обручки кільце ), то потрібно враховувати, що з часом товщина пальців руки може змінитися. Уточніть у продавця в ювелірному магазині, чи є можливість при необхідності саме таке кільце переробити (збільшити або зменшити).
4
Якщо пальці самі по собі досить великі, не варто купувати масивні кільця. Вони зроблять кисть руки ще більш повною. Ідеально для таких рук підійдуть кільця з геометричними фігурами - ромб, квадрат, трикутник, які візуально подовжують пальці.
5
Якщо ви хочете привернути увагу до своїх рук (і вони дозволяють це робити), то краще вибирати кільця з незвичайним дизайном.
Зверніть увагу
Зарубіжні стандарти кілець відрізняються від російських. Тому при замовленні кільця на зарубіжному сайті скористайтеся посиланням на сайт Online Conversion - це он-лайн конвертер. Вбиваєте розмір кільця в графу Circum. mm, і конвертер самостійно перерахує розмір кільця відповідно з іноземними стандартами.
Корисна порада
Дізнатися розмір кільця можна і без допомоги ювелірів, вимірявши окружність пальца.Для цього вирізаєте смужку паперу, обертаєте її навколо пальця, робите позначки і прикладаєте до лінійки.