Як вибрати свій запах. Як змінити свій запах.

Аромати володіють дивовижною силою - деякі притягують, інші хвилюють, треті заспокоюють. Деякі запахи можуть підкреслити ваш внутрішній світ, а інші можуть впливати на підсвідомість співрозмовника. Як же правильно вибрати саме свій аромат? Є кілька обов'язкових правил, яких слід дотримуватися при виборі парфуму.
Інструкція
1
Ні в якому разі не вибирайте парфуми за порадою подруги, по моді чи, повіривши рекламі. Довіряйте тільки собі, своєму нюху і відчуттям. Вибирати духи найкраще в спеціалізованому магазині за участю консультантів.
2
Відправляйтеся за покупкою духів тільки в хорошому настрої, краще з ранку. Адже саме в ранкові години нюх буває найбільш гострих і чутливих. Також перед походом в магазин краще не користуватися парфумами зовсім, так як він буде заважати вашим вибором. Це стосується не тільки духів або туалетної води, але і дезодорантів з сильним запахом і навіть парфумованого крему для тіла.
3
При дегустації ароматів краще обмежитися трьома флакончиками за один раз, так як надлишок різних запахів може викликати у вас нездужання і головний біль. Деякі в подібних випадках користуються радою фахівців: в парфумерний магазин необхідно взяти пакетик з кавовими зернами, які адсорбують сторонні запахи . Відчувши запах кави, ви зможете без шкоди для здоров'я продовжувати дегустацію різних ароматів.
4
Ще одне важливе правило - розпилюйте духи спочатку на блоттер. Блоттери - це спеціальні смужки картону, які є в наявності практично в будь-якому парфумерному магазині. Розпорошуйте духи дуже акуратно, в невеликих кількостях, в іншому випадку, ви не зможете вловити істинний аромат парфумів.
5
Важливо також правильно вдихати аромат. Робити це треба кілька разів з перервами. Після першої дегустації можна збризнути духами своє зап'ястя. Але пам'ятайте, що на цьому місці не повинно бути годин або браслетів - вони можуть змінити запах парфумів.
6
Необхідно розрізняти і види парфуму при його виборі. Духи відрізняються великою стійкістю, вони довгий час зберігають аромат, оскільки мають високу концентрацію парфумерного екстракту. Ціни на духи бувають досить високімі.Парфюмірованная вода - це найпопулярніший і доступний вид продукції на сьогоднішній день. Менша концентрація екстракту робить її аромат легше. Туалетна вода також користується великим попитом. Але стійкість аромату у неї - не більше 5 годин.