Як вибрати гарні колонки. Як вибрати хорошу акустику на комп.

Вибір акустичної системи важливе, але не така складна справа, яким воно виглядає на перший погляд. Полиці магазинів техніки вражають розмаїттям різних моделей на будь-який смак. Запам'ятайте кілька простих порад, які допоможуть вибрати якісні колонки під ваші цілі і вимоги.
Інструкція
1
Перш ніж йти в найближчий магазин електроніки за новими колонками, слід з'ясувати, навіщо вам потрібні ці самі колонки . Залежно від мети змінюються і типи, і цінові категорії акустичних систем. Варіанти можуть бути самі різні, але розглянемо три основних.
2
Вам потрібні колонки до комп'ютера. Ви не захоплений геймер і не цінитель глибокого звуку. Все, що потрібно від колоннок - звуковий супровід процесу роботи з ПК (прослухати аудіо файл, подивитися смішний ролик, спілкуватися з друзями по Skype) З усіма цими цілями прекрасно впораються самі звичайні і недорогі колонки для комп'ютера. При виборі таких систем дивіться в основному на цінову доступність і влаштовує вас зовнішній вигляд. Пам'ятайте, що навіть самі недорогі динаміки будуть звучати краще вбудованих в монітор комп'ютера або ноутбука.
3
Другий варіант - ви підбираєте акустичну систему для домашнього кінотеатру або робите такий з вашого комп'ютера. У даному випадку слід підбирати систему колонок з сабвуфера (низькочастотна колонка) і декількох сателітів (середні і високі частоти) .Для захоплених гравців, охочих поринути в ігровий світ з головою, можуть підійти акустичні системи 2.1 (2 сателіта і 1 сабвуфер). Якщо ви бажаєте отримати ефект повної присутності і об'ємний звук - вам необхідні системи 5.1 (рідше 7.1). В даному випадку чотири сателіта розставляються по кутах, один попереду і сабвуфер по желанію.Качество аудіо систем 2.1 і 5.1 залежать не тільки від потужності динаміків, але і від розмірів і матеріалу. Сабвуфер, як мінімум, не повинен бути маленького розміру і повинен бути набагато більше сателітів. Бажано, щоб сателіти мали по два динаміки під корпусом, для середніх і високих частот. Кращі за звучанням колонки зроблені з дерева. Корпус обов'язково повинен бути міцним. Пам'ятайте, що система 2.1 не варто менше тисячі рублів, а 5.1 - чотирьох тисяч.
4
Третій варіант - колонки для меломанів. У цьому випадку краще вибирати 2 стерео колонки , які суміщають в собі всі діапазони частот. Якісні динаміки для любителів музики зазвичай не менше 25-30 см у висоту. Ті ж правила: кращий матеріал - дерево, міцний і стійкий корпус. Ціна від двох тисяч рублів.
Корисна порада
Запам'ятайте! Перед покупкою будь-яких колонок послухайте з звучання. За одним технічним характеристикам не можна визначити якість звуку. Переберіть кілька моделей і виберіть найбільш вподобану. Це все суто індивідуально, але ви ж для себе купуєте.