Як побудувати wi-fi мережу.

Для налаштування домашньої бездротової мережі необхідно використовувати спеціальний маршрутизатор (роутер). Це пристрій дозволить підключити до інтернету відразу кілька ноутбуків і стаціонарних комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Оберіть Wi-Fi маршрутизатор. Цей пристрій повинен працювати з потрібним вам типом радіосигналу (802.11 b, n або g). Зверніть увагу на типи безпеки, підтримувані обраним мережевим обладнанням. Підключіть пристрій до електромережі та увімкніть його.
2
Тепер з'єднайте з роз'ємом WAN (Internet) мережевий кабель, який вам надали фахівці провайдера. З'єднайте один з ноутбуків або стаціонарний комп'ютерів з LAN-роз'ємом маршрутизатора. Для цього використовуйте мережевий кабель, який входить до пристрою.
3
Запустіть web-браузер на підключеному до Wi-Fi маршрутизатора обладнанні. Введіть значення IP-адреси маршрутизатора і натисніть клавішу Enter. Відразу після входу в web-інтерфейс мережевого пристрою відкрийте меню WAN. Перейдіть до налаштування підключення до інтернету. Для цього включіть або виключіть динамічний IP-адресу, введіть логін і пароль, вкажіть тип передачі даних, підтримуваний вашим провайдером. Збережіть параметри підключення до інтернету.
4
Перейдіть в меню Wireless або Wi-Fi. Виберіть значення пунктів даного меню таким чином, щоб вони відповідали параметрам роботи бездротових адаптерів ноутбуків. Встановіть досить складний пароль для вашої бездротової мережі. Збережіть налаштування цього меню.
5
Тепер відкрийте меню додаткових налаштувань. Увімкніть функції NAT і Firewall, якщо ви не зробили цього при налаштуванні підключення до інтернету. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор для застосування параметрів. Дочекайтеся повного завантаження цього пристрою і його підключення до сервера провайдера.
6
Тепер увімкніть ноутбук і запустіть пошук бездротових мереж. Підключіться до тієї точки доступу, яку ви нещодавно створили. Перевірте наявність з'єднання з інтернетом у ноутбука. Стаціонарні комп'ютери рекомендують підключати до LAN-портів маршрутизатора.