Як зробити портрет-карикатуру в фотошопі. Як з фото портрета зробити шарж в фотошопі.

Ви хочете витончено і тонко пожартувати над знайомим або висловити своє негативне ставлення до начальства за допомогою карикатури, але не вмієте малювати? Вам на допомогу прийде потужний графічний редактор фотошоп.
Вам знадобиться
  • - Зображень людини;
  • - комп'ютер;
  • - фотошоп.
Інструкція
1
Карикатура - це зображення людини з яскраво вираженим комічним ефектом, який досягається шляхом умисного зменшення, збільшення або спотворення пропорцій людського тіла. Намалювати якісну карикатуру дуже складно. Адже не дивлячись на навмисну штучність рис обличчя і тіла, образ повинен бути "живим". Домогтися цього можуть, як правило, художники-професіонали. Якщо ви не навчалися художньому ремеслу, але пристрасно бажаєте створити портрет- карикатуру , то на допомогу вам може прийти графічний редактор фотошоп.
2
Запустіть програму. Завантажте зображення (Рис.1).
3
Якщо ви хочете зробити карикатуру в фотошопі , то вам доведеться освоїти ряд нескладних функцій. Функція перша - «Пластика». Клікніть «Фільтри» - «Пластика» (Рис.2). Зачекайте кілька секунд, поки ваше зображення завантажиться в спеціальному вікні. Відрегулювавши розмір кисті, деформуйте своє зображення згідно з первинним задумом.
4
Ви можете збільшити очі, ніс, губи, вуха і т.д. Якщо ви хочете підкреслити, що людина надмірно розумний, то збільште його голову (особливо верхню її частину - область мозку). Якщо основною рисою зображуваного є іронія, зробіть йому посмішку до вух (Рис.3).
5
Якщо людина постійно роздратований, злий, то ви можете звести йому брови клином на лобі, куточки губ опустити вниз, очі трохи звузити. Типова гримаса вічно роздратованого тирана готова!
6
Ви також можете деформувати все зображення в цілому. Заходьте в меню «Зображення», пункт «Розмір полотна». Якщо ви хочете розтягнути зображення в ширину, то в поле «ширина» збільште первісне значення на 5-8 см, якщо в висоту - процедура аналогічна, тільки змінюване поле - «довжина» (Рис.4).
7
Потім виділіть ваше шукане зображення (інструмент «Прямокутна область») і натисніть «скопіювати на новий шар».
8
Далі працюйте з виділеним шаром (інструмент «Переміщення»). Натисніть Ctrl + T і витягніть рисунок до потрібних розмірів.