Як прибрати врослий ніготь.

Коли куточок нігтя вростає в навколишні його м'які тканини, виникає оніхокріптоз, захворювання, що заподіює сильний біль при ходьбі. На пальці може виникнути набряк, а слідом і нагноєння. Ніготь треба лікувати.
Вам знадобиться
  • - Йод;
  • - фурацилін;
  • - відвар ромашки;
  • - харчова сода.
Інструкція
1
При перших ознаках починається захворювання прийміть душ, а після цього, користуючись ватяними паличками, залийте хворе місце йодом, щоб шкіра повністю просякла. Повторюйте процедуру щодня.
2
Через кілька днів після того, як йод підсушить шкіру в місці примикання нігтя, біль почне йти, а врослий ніготь почне злегка підніматися. Під ним ви зможете побачити невелику порожнину. В цей час необхідно, розпарити ногу, постаратися видалити піднявся куточок нігтя ножицями. Дійте акуратно, щоб не пошкодити шкіру. Видаливши зайвий ділянку нігтьової пластини, припечіть йодом палець і змастіть шаром якої-небудь регенерує мазі, наприклад, «Сінафланом» або «солкосерилом». У майбутньому ніготь буде рости в правильному напрямку.
3
Щоб ніготь знову не став вростати, раз на тиждень робіть теплі ванночки з відваром ромашки або содою. Не будете стригти нігті дуже коротко, а під час процедури стежте, щоб зістригайте край був паралельний нігтьового валика. Користуйтеся пилочкою, щоб уникнути гострих кутів.
4
При перших проявах болю робіть двічі на день ванночку з теплою водою, додаючи розчин фурациліну. На ніч рекомендується прикладати до запаленого місця компрес, зроблений з розчину фурациліну (одну таблетку розчинити у склянці окропу).
5
Лікарі рекомендують операцію з видалення нігтьової пластини методом двостороннього висічення, яка проводиться під місцевим наркозом і триває близько 4 хвилин. Для цього використовують метод радіоелектрокоагуляціі, лазер або скальпель. На жаль, після видалення нігтьової пластини не завжди ніготь змінює напрямок росту.
6
Лазерна хірургія визнана сьогодні менш травматичним методом. Фахівці проводять повну санацію вогнища гнійного запалення за допомогою спеціального лазера, коли пластина і край нігтя випаровуються. Шкірні тканини при цій операції не чіпають. За допомогою променя лазера формують тунель під шкірою, використовуючи який, проводять «випаровування» частини кореня нігтя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PsBcnNWuJnk