Як прибрати грибок на ногах. Як зняти грибок стопи.

Поразка нігтів лікується довго і важко - чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим менший збиток буде завдано організму. Лікування грибка на нігтях може бути місцевим (аплікації, втирання) і системним (прийом протигрибкових препаратів широкого спектра дії).
Вам знадобиться
  • - мило;
  • - сода;
  • - йод;
  • - настоянка прополісу;
  • - чайний гриб;
  • - лист лопуха.
Інструкція
1
Медикаментозне лікування у вигляді аплікацій ефективно при початковій стадії ураження або коли грибок заразив тільки один ніготь. Протигрибкові препарати наносите не менше двох разів на день. Перед цим нігті очистіть і распарьте. Для цих цілей приготуйте ванночку з теплою водою, милом і содою - ноги занурте в розчин на 15 хвилин. Сухі нігті обробіть антимикотиками.
2
Паралельно з використанням медичних методів спробуйте народні засоби позбавлення від грибка на нігтях. Звичайний йод допомагає позбутися захворювання - курс лікування розрахований на 20 днів. Протягом цього часу наносите по краплі йоду на кожен ніготь два рази на день. В процесі лікування можуть виникнути трохи хворобливі відчуття - це ознака того, що метод діє. Якщо біль посилиться, то зменшіть періодичність нанесення йоду (через 3 дні).
3
Настоянка прополісу на спирту також допоможе позбавитися від грибка на нігтях. Слід змащувати уражені нігті ватним тампоном, змоченим в настоянці, доти, поки пошкоджена нігтьова пластина не відшарується. На її місці виросте новий, здоровий ніготь.
4
Все процедури виконуйте після мильно-содових ванн. Для підвищення ефективності їх дії додайте в розчин щіпку морської солі. Після ванночки нігті потрібно обробити соком чистотілу - лікування розраховане на 3 місяці.
5
Компреси з чайним грибом добре пом'якшують тканини і сприяють легкому видаленню пошкодженого нігтя. Таким же ефектом володіють компреси з відбитого аркуша лопуха. Все компреси залишайте на ніч, а вранці знімайте і обробіть нігті - зріжте омертвілі ділянки і змастіть залишилася поверхню йодом або соком чистотілу.
6
Якщо поразка досить серйозне і є небезпека зараження інших тканин, то рекомендовано системне лікування. Паралельно з прийомом антимикотических препаратів здійснюється иммуностимуляция, вітамінотерапія, антисептичні заходи.