Як укоренити алое.

Це чудове рослина є майже в кожному будинку. Діти люблять перетворювати його на аналог новорічної ялинки, обвешівая іграшками і дощем, а мами та бабусі активно використовують сік його листя для приготування різноманітних масок і лосьйонів для обличчя, тіла і волосся. Відмінна річ - алое . Якщо ви принесли від знайомих гілочку цієї рослини або ж просто збираєтеся оновити те, яке росте на вашому власному підвіконні, читайте цю інструкцію.
Вам знадобиться
  • Втеча алое, вода, баночка для вкорінення.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні велику рослина, яка просто необхідно пересадити в інший горщик або омолодити допомогою обрізки і вкорінення, тут все дуже просто. Вам необхідно відрізати саму маківку квітки. Ваш відросток обов'язково повинен містити верхівку з розеткою з листя і стебло. М'ясисті листя алое укоренити може тільки фахівець в лабораторії, вам же цілком можна провести обрізку подібним чином. Старе рослина, від якого тепер залишилося одна підстава, ви можете викинути. Якщо цього не зробити, а продовжувати його поливати, згодом із землі знову з'являться молоді листочки.
2
Отже, у вас в руках відрізаний втечу алое . Не має значення, дістався він вам від друзів або ж ви отримали його самостійно за допомогою обрізки власного рослини. Тепер його необхідно укоренити. Якщо втеча досить довгий, видаліть кілька нижніх листків і поставте його в воду на вікно. У короткого втечі нічого відривати не потрібно, оскільки це позбавить його сил, просто підберіть для малюка посудину, в якій він зможе стояти у воді тривалий час.
3
Тепер слід запастися терпінням, оскільки коріння алое може дати дуже нескоро. При хорошому розкладі вони з'являються через 2-3 тижні, а якщо на вулиці зима, похмуро або ж вашому алое просто що-небудь не подобається, процес відрощування кореневої системи може значно затягнутися. Нічого страшного в цьому немає. Просто підливайте воду в ємність у міру її висихання і чекайте, поки в ній не утворюються потужні корінням. Тільки тоді ваш втечу можна пересаджувати в горщик із землею.
Зверніть увагу
Коріння у алое повинні бути потужними і сильними. Не варто садити втечу в землю, як тільки ви помітите на виході з основи стебла перші «пеньки» нових корінців. Найкраще дочекатися, поки в ємності з водою не з'явиться справжня мочалка з хороших міцних коренів. Тоді рослина швидко вкорениться і не буде хворіти після посадки в землю.
Корисна порада
Найкраще займатися омолодженням алое або його посадкою на вкорінення на початку літа або пізньою весною. У цьому випадку умови найбільш сприятливі, і рослина дуже швидко зможе наростити необхідний обсяг коренів для успішного вкорінення.
Алое - чудове рослинний засіб, що допомагає при запаленнях, яке також можна використовувати як антисептик. Стовідсотковий сік алое - це гель, який отримують з листя рослини, і який не містить домішок.

1. Лікування. Алое вера цінують за охолоджуючі і лікувальні властивості. Нанесіть сік рослини на сонячні або звичайні опіки, щоб заспокоїти запалену шкіру і сприяти її загоєнню. Алое також використовується для швидкого загоєння ран.

2. Зволоження. Хоча в багатьох косметичних засобах міститься алое вера, можна також використовувати нерозбавлений сік алое для зволоження і захисту шкіри. Краще всього використовувати алое для зволоження кожен день. Однак алое не підходить для глибокого зволоження дуже сухої шкіри.

3. Догляд за шкірою. Якщо у вас на шкірі є вугри, екзема або купероз, алое може зменшити симптоми і запалення від цих неприємних захворювань. Регулярно протирайте шкіру соком алое, і ви помітите поліпшення.