Як лікувати вухо камфорним маслом. Камфорне масло в вухо.

Страждають захворюваннями вух багато людей різної вікової категорії. Причиною виникнення болів може бути запалення вуха. Існує безліч лікарських препаратів, що допомагають усунути біль і зняти запалення, але один з найпоширеніших способів лікування проводиться за допомогою камфорного масла. Камфорне масло являє собою розчин камфори в олії.
Вам знадобиться
  • - марля;
  • - вата;
  • - камфорне масло.
Інструкція
1
Отит досить часто з'являється в холодний період року, хоча це захворювання може виникнути і внаслідок укусів комах, неправильної гігієни вуха, попадання інфекції, а також як ускладнення інших захворювань.
2
Зовнішнє запалення вуха характеризується почервонінням шкіри, набряком, свербежем. Запалення середнього вуха з'являється найчастіше через проникнення інфекції всередину вуха, відбувається це внаслідок інфекційних та вірусних захворювань ЛОР-органів. В разі ігнорування хвороби середнє запалення вуха перетікає в розвиток внутрішнього запалення. Це досить небезпечна форма захворювання, так як може перейти на оболонку мозку, викликавши менінгіт. Крім того, захворювання може перетекти в хронічну форму, що призводить до часткового зниження слуху.
3
Якщо вчасно почати лікування, то запалення і болю можна усунути протягом двох тижнів. Серед народних методів лікування камфорне масло займає перше місце, так як воно має безліч цілющих властивостей.
4
Але спочатку необхідно відновити носове дихання, закапавши судинозвужувальний засіб або очистивши порожнину носа іншим способом. Після цього необхідно лягти на бік і закапати в хворе вухо 3-5 крапель камфорного масла, потім закрити вушну раковину сухим ватним тампоном. Також можна змочувати вату маслом і вкладати її в вухо.
5
При часткової втрати слуху рекомендується взяти 1 зубчик часнику, розтерти його в ступці, змішавши з 3 краплями камфорного масла. Готова суміш викладається в марлю, згорнуту декількома шарами, потім вставляється в хворе вухо. Через пару годин вийняти марлю і повторювати процедуру щовечора перед сном.
6
Можна також накладати компрес на хворе вухо. Для цього масло розігрівають на водяній бані, змочують у ньому квадратний шматок марлі, згорнутої в 3 шари, і накладають на вухо, зверху необхідно накрити поліетиленовою плівкою і обв'язати голову хусткою. Такий компрес залишається на всю ніч.
7
При лікуванні вух краще поєднувати кілька методів, так як камфорне масло не зможе позбавити від бактерій, що у вусі, тому необхідний прийом антибіотиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iEmtM62GQkw
Зверніть увагу
За допомогою камфорного масла можна вилікувати безліч захворювань, його застосовують при травмах, вивихах, гнійних ранах і навіть пухлинах.
Корисна порада
З хворим вухом не можна перебувати на протязі, так як це може викликати погіршення стану.