Як налаштувати локальну є між xp і vista.

Для налаштування найпростішої локальної мережі між двома комп'ютерами необхідно наявність мережевого кабелю. Якщо обидва ПК повинні отримати доступ до інтернету, то рекомендують використовувати додатковий мережевий адаптер.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Оберіть комп'ютер, з якого буде здійснюватися прямий доступ до інтернету. В даному випадку на цьому комп'ютері буде встановлена операційна система Windows Vista. Підключіть до цього ПК другу мережеву карту. Вона буде потрібно для з'єднання двох комп'ютерів в локальну мережу.
2
Здійсніть з'єднання комп'ютерів за допомогою мережевого кабелю потрібної довжини. Включіть обидва ПК. Це потрібно для визначення нової локальної мережі. Приступите до налаштування першого комп'ютер з Windows Vista. Створіть підключення до інтернету. Налаштуйте його звичним методом, не змінюючи ніякі параметри.
3
Тепер відкрийте властивості щойно створеного підключення. Перейдіть до вкладці «Доступ». Знайдіть пункт, який відповідає за забезпечення доступу до інтернету інших комп'ютерів локальної мережі. Встановіть біля нього прапорець. У наступному рядку вкажіть необхідну локальну мережу.
4
Перейдіть до налаштування другого мережевої карти, яка з'єднана з іншим комп'ютером. Відкрийте властивості цієї мережевої карти. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IPv4». Тепер встановіть прапорець біля параметра «Використовувати наступний IP-адреса». Встановіть його значення, рівне 222.111.222.1. Збережіть параметри налаштувань цього комп'ютера.
5
Перейдіть до налаштування другого комп'ютера. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до меню «Мережеві підключення». Відкрийте пункт «Показати всі підключення». Клацніть правою кнопкою миші по значку локальної мережі, утвореної вашими комп'ютерами. Виберіть пункт «Властивості».
6
Тепер відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IP. У Windows XP немає поділу на протоколи v4 і v6. Активуйте функцію, відповідальну за ручне введення IP-адреси. Встановіть його значення, рівне 222.111.222.2. Тепер введіть у поле «Основний шлюз» значення IP-адреси іншого комп'ютера (222.111.222.1). Аналогічним чином заповніть поле «Бажаний сервер DNS». Збережіть налаштування мережі.