Як відформатувати memory.

Форматування знімних карт пам'яті вашого телефону дозволяє розширити можливості для запису більшої кількості музики, зображень і відео. Також знімні карти пам'яті можуть навіть служити в якості альтернативного місця для зберігання ваших контактів та адресної книги. Слід знати, як відформатувати карту пам'яті, щоб зробити її готовою до ефективного використання.
Інструкція
1
Вимкніть телефон. Зніміть його задню панель і вставте карту пам'яті у відповідний слот. Поверніть задню кришку на місце.
2
Увімкніть телефон, зайдіть в меню установки його параметрів. Вам потрібно буде знайти меню, яке включає в себе технічні настройки, і де окремим пунктом повинно бути вказано Media Card або «Карта пам'яті». Якщо в телефоні є окреме меню для налаштувань пам'яті, зайдіть в нього і відшукайте потрібний розділ.
3
Отримайте доступ до налаштувань карти пам'яті і натисніть кнопку «Параметри». Переконайтеся, що пристрій розпізнає встановлену картку. Далі виберіть функцію "Форматувати". Вона зазвичай розташована в списку дій, або ж вам, можливо, буде потрібно зайти в окреме меню для роботи з картою пам'яті і зробити дану функцію доступною.
4
Виберіть тип форматування - швидке або повне. Ви будете мати можливість вибору між форматуванням карти пам'яті та/або внутрішньої пам'яті пристрою. Виберіть «Медіа-карта», якщо не потрібно іншого підтвердження. Майте на увазі, що ви втратите всіх дані, що зберігаються на вашій картці.
5
Підтвердьте повідомлення на дозвіл форматування. Виберіть «OK». Розпочнеться автоматичне форматування карти пам'яті телефону, і спеціальний індикатор буде відображати даний процес. Не вимикайте і не йдіть з цього екрану. Після завершення форматування телефон повідомить про це вас, і індикатор більше не буде видно. Вам може знадобитися натиснути для підтвердження клавішу «ОК», щоб закінчити цей процес.
6
Зайдіть в програму-менеджер файлів телефону. Перевірте роботу дискової системи і переконайтеся, що які-небудь зайві файли відсутні, і форматування пройшло так, як потрібно. Деякі телефони передбачають функцію відкату для відновлення даних, загублених при випадковому форматуванні.
Карти пам'яті використовуються в різних портативних пристроях як сховища даних. Але перед використанням її необхідно відформатувати для зберігання і відображення всіх даних. Це можна зробити стандартними засобами операційної системи комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - карт-рідер
Інструкція
1
Для форматування флеш-карти краще всього використовувати карт-рідер, який дозволяє не тільки переглянути вміст, а й управляти ФС знімного носія. Якщо ваш пристрій, в якому планується використовувати карту, підтримує роботу в режимі передачі даних, то можна здійснити підключення до комп'ютера за допомогою кабелю і відформатувати флешку без використання додаткових пристроїв.
2
Відформатувати карту можна як з провідника Windows, так і через вбудовану утиліту "Керування дисками". Для флешок об'ємом до 2Гб підійде файлова система FAT. Якщо карта має більший обсяг, то система отформатирует в FAT32.
3
Для форматування через провідник підключіть карту пам'яті через пристрій в режимі передачі даних або карт-рідер. Перейдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть вашу флешку.
4
Клацніть правою клавішею по відповідній піктограмі, потім виберіть "Форматувати". Під сплив вікні виберіть відповідний тип ФС, після чого натисніть кнопку «Почати».
5
Для форматування карти за допомогою утиліти «Управління дисками» підключіть карту пам'яті до комп'ютера і клікніть правою клавішею миші на іконці «Мій комп'ютер» в меню «Пуск», або на робочому столі. Потім виберіть «Управління».
6
У вікні перейдіть в «Сховище» - «Управління дисками». Виберіть вашу флешку, вкажіть пункт «Форматувати». Натисніть «ОК». Дочекайтеся закінчення форматування, після чого вставте карту в пристрій і перевірте її на працездатність.
Зверніть увагу
Форматування за допомогою карт-рідера проходить значно швидше, ніж через мобільний пристрій. Більш того, комп'ютер дозволяє виконати повне форматування карти, чого не можна зробити за допомогою функцій телефону.
Корисна порада
Деякі пристрої мають у своїх налаштуваннях пункт меню «Форматування карти», який дозволяє відформатувати пам'ять флешки без підключення її до комп'ютера. Наявність даної функції повинно бути вказано в керівництві користувача.