Як підвищити роздрібні продажі.

Від грамотно складеного плану просування торгової точки залежить збільшення рівня роздрібних продажів. Чи не придумуйте методи з голови. Проаналізуйте ситуацію, щоб з'ясувати, на що краще спрямувати основні дії.
Інструкція
1
Складіть портрет аудиторії, яка користується послугами вашого магазину і потенційної, перед плануванням рекламної кампанії. Проведіть аналіз фокус-групи та з'ясуйте, чого не вистачає стандартному покупцеві, і що б він хотів поміняти в роботі торгової точки.
2
Розділіть рекламну кампанію на два напрямки. Одне направте на утримання постійних покупців (обіцяючи бонусні карти і знижки за третю, четверту і т.д., покупки). Друге - на залучення нових клієнтів. Їх увагу акцентуйте на великому виборі товарів, низьких цінах і т.д.
3
Вивчіть асортимент сусідніх роздрібних магазинів. Під виглядом покупця поцікавтеся, який товар розкуповують найшвидше. Перевірте, чи є він на ваших полицях. Якщо ні - зв'яжіться з постачальниками і замовте невелику партію. Якщо продажу підуть, обсяг закупівель можна збільшити.
4
Введіть карти на знижку. Видавайте їх усім, хто придбав покупки на суму більше п'ятисот рублів, трьох або десяти тисяч. Все залежить від вартості товарів, представлених у вашому магазині. Знижки можна сегментувати. Один тиждень продавати за зниженою вартістю побутову хімію, іншу - молочні продукти і т.д.
5
Проведіть стимулюючу лотерею серед покупців. Видавайте всім, які вчинили покупку на певну суму, анкети. Серед заповнили їх проведіть розіграш призів. Анонсує нагородження, розвісивши плакати всередині і зовні торгового павільйону. Це приверне нових клієнтів.
6
Проведіть роботу з продавцями. Маркетологи з'ясували, що ввічливість і посмішка стимулюють споживачів купувати ті продукти, які вони раніше не планували. Навчіть працівників торгового залу, що клієнт завжди правий. Якщо покупець не задоволений, краще відразу повернути гроші. І не доводити справу до суду або прокурорської перевірки.