Як оновити DirectX. Оновлення Директ Ікс.

Сучасний комп'ютер неможливо уявити без яскравої динамічною графіки, якісного звуку, цікавих ігор. На window-платформах все це пишність будується на технології, яка називається directx. Саме завдяки їй ігри та інші програми мають можливість користуватися графічними і звуковими можливостями комп'ютерного «заліза» в повному обсязі.

Природно, комп'ютерні технології не стоять на місці, і Вirectx також регулярно оновлюється. Тому з виходом новітньої гри часто з'являється необхідність оновити directx на своєму комп'ютері. Операція це досить проста, цілком під силу рядовому пользователю.Прежде ніж приступати до оновлення, перевірте версію directx, вже встановлену в вашій системі. Цілком можливо, що вона і так задовольняє вимогами встановлюваного вами програмного забезпечення, і оновлення взагалі не потребуется.Для цього можна використовувати засіб діагностики directx:

  • В меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати»
  • Введіть dxdiag.

Відкриється вікно засоби діагностики, де на вкладці «Система», крім іншої корисної інформації, буде вказана версія directx (сама нижня строчка). На момент написання цієї статті актуальною є версія 11.Якщо вимоги встановлюваних вами додатків вище, ніж версія directx, присутня в системі, то не залишається іншого виходу, як оновити directx.Загрузіть оновлення найкраще з веб-сайту корпорації Microsoft. Оновлення з інших сайтів можуть бути модифіковані зловмисниками, а значить - опасни.Вибрав останню версію, завантажте інсталяційний файл. Після завершення завантаження слід його запустити. Вам буде запропонована стандартна процедура розпакування дистрибутива, що містить угоду і вибір папки для файлів. Після завершення розпакування слід перейти в обрану папку і запустити dxsetup.exe, який і здійснить власне обновленіе.Как бачимо, процедура оновлення досить проста і цілком доступна кожному, оскільки вимагає тільки акуратності та уважності, а не спеціальних знань і навичок. Однак недосвідченого користувача все ж може підстерігати тут неприємний сюрприз. Справа в тому, що якщо ваша версія Windows є дуже старою, то сучасний directx може просто не побажати в неї встановлюватися. В такому випадку попередньо доведеться встановити більш сучасну версію Windows, а це, в свою чергу, часто вимагає суттєвого апгрейда апаратної частини комп'ютера.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Cjs9C1bf84g