Як зробити прозорий логотип.

При створенні логотипу дуже бажано мати можливість зробити його фон прозорим - в цьому випадку він буде більш органічно вписуватися в будь-яке оформлення, будь то сторінка веб-сайту, документ у форматі Word, флеш- або відео-ролик і т.д. Крім того напівпрозорий логотип можна накладати як ватермаркі на зображення і фотографії. Найбільш поширений інструмент для проведення такого роду графічних робіт - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і завантажте або створіть з нуля сам логотип - ця частина роботи цілком залежить від ваших художніх уподобань і вихідних даних (назви компанії, клану або організації, символіки, яку треба розмістити на логотипі і т.д.) .
2
Помістіть всі верстви psd-документа в одну папку - в цьому випадку відпаде необхідність регулювати прозорість кожного шару персонально, а можна буде робити це для всієї папки цілком. Для цього клацніть у правій нижній частині панелі шарів піктограму, при наведенні миші на яку спливає напис «Створити нову групу», а потім виділіть шари і перетягніть їх у створену папку. Якщо в документі існує і фоновий шар, то його переміщати не потрібно - залиште за межами папки.
3
Вимкніть видимість фонового шару клацанням по піктограмі з зображенням очі біля лівого краю рядка, що відноситься до цього шару. Власне, редагування на цьому можна закінчувати, якщо сам логотип повинен бути непрозорим, а прозорим повинен бути тільки його фон - в цьому випадку пропустіть наступний крок.
4
Виділіть створену папку (клацніть по ній курсором миші), якщо необхідно логотип зробити частково прозорим. Потім розкрийте список, що випадає поруч з написом «Непрозорість» і за допомогою повзунка підберіть найбільш відповідну ступінь прозорості логотипу .
5
Обріжте зайвий простір навколо логотипу - так буде простіше використовувати його в подальшому. Розкрийте в меню графічного редактора розділ «Зображення» і виберіть команду «Тримминг». У віконці, яке в результаті відкриється, поставте відмітку в полі «прозорих пікселів» та натисніть кнопку «OK». Редактор сам змінить розміри відповідно до шириною і висотою вашого логотипу .
6
Збережіть створений логотип у власному форматі Adobe Photoshop. Цей файл вам знадобиться в тому випадку, якщо буде потрібно внести які-небудь зміни. Діалог збереження відкривається натисканням сполучення клавіш ctrl + s.
7
Створіть оптимізований файл з логотипом, який можна буде поміщати в потрібні вам документи. Для цього натисніть клавіші alt + shift + ctrl + s і вікно оптимізації зображення відкриється. Воно призначене для того, щоб ви мали можливість вибрати найбільш підходящий графічний формат, і підібрали для нього такі налаштування зображення, які дають оптимальне співвідношення якості і ваги створюваного файлу. Другий зверху випадає список містить можливі типи файлів - виберіть в ньому або gif, або png. Ці два формати підтримують прозорість, на відміну, наприклад, від формату jpeg. Майте на увазі, що формат png не завжди правильно відображається браузерами Internet Explorer. Потім переконайтеся, що в чекбоксі «Прозорість» виставлена мітка і натисніть кнопку «Зберегти».
8
Вкажіть місце збереження у вашому комп'ютері і назва файлу логотипу , а потім ще раз клацніть кнопку «Зберегти».