Як налаштувати яскравість екрану ноутбука. налаштування яскравості екрану на ноутбуці.

В залежності від поточних завдань може виникнути необхідність регулювання яскравості екрану ноутбука. Наприклад, в темряві яскравість можна зменшувати практично до мінімуму, а якщо робота ведеться при сильному освітленні, то для кращої видимості екран слід зробити якомога світліше. Налаштувати яскравість можна різними способами.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними клавішами, призначеними для налаштування яскравості екрану. Дані клавіші функціонують практично у всіх операційних системах, незалежно від спеціалізованих драйверів. Для того, щоб відрегулювати яскравість, натисніть на кнопку "Fn" і утримуйте її, після чого натисніть на кнопку з символом збільшення яскравості. Клавіша "Fn" в даному випадку виступає як "гаряча". Поєднання функцій на одній клавіші придумано спеціально для того, щоб заощадити місце на клавіатурі ноутбука, а також для надання швидкого доступу до найбільш затребуваних функцій. Даний спосіб налаштування яскравості екрану є найбільш простим.
2
Зайдіть в «Панель управління» операційної системи Windows, або аналогічну службу в альтернативних операційних системах. Для зміни яскравості екрану виберіть ярлик (або вкладку) під назвою "Екран". У вікні, знайдіть повзунок регулювання яскравості, і для того щоб зробити екран світліше рухайте його вправо, до тих пір поки яскравість екрану не досягне необхідного значення.
3
Використовуйте спеціальні програми, що поставляються разом з ноутбуками, які оснащені потужними вбудованими або дискретними відеокартами. Ці програми призначені для зміни налаштувань відеоплат "на льоту", а їх різновид і залежить від моделі відеокарти. Працюють вони, як правило, у фоновому режимі, і їх значок при цьому завжди розташовується в системному треї. Для входу в настройки клікніть по значку кнопкою миші (не важливо, правою чи лівою) і у вікні або контекстному меню знайдіть пункт налаштувань і зробіть екран світліше переміщенням повзунка вправо. Однак даний метод набагато менш зручний, ніж використання гарячих клавіш ноутбука.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7t2PwTf065g